Boş iş diye düşünüyorum. Teorim şu şekilde; sizle bizle olacak iş değil. Düştü ve çıkacağını da düşünmüyorum ha çıkar mı, olabilir ama bence çıkmayacak neden?
Eğer yanlış bilmiyorsam bir coin coine gelen talep ile, coine gelen gerçek parayla değer kazanıyor. Şu forumda max xx.xxx yatıran gördüm, ama bu işin asıl babaları xxx.xxx.xxx ile giriyorlar, tai lopez'in kanalında çıkan bir adam vardı kovboy şapkası falan giyen, o tür herifler piyasaya deli paralar yatırıyor, onlara koymuyor ama bizim için acayip paralar. Sonra piyasayı siz ve biz gibi 5 lirayı 500 lira yapmak isteyen yazılımla ilgilenen ' bazı kesimler tarafından tepki alabilirim ama ' her yer bilgisayar dolu ama emek vermeden para kazanmaya çalışan fakir ülke tipi(!) ülkelere örn türkiye, hint tarafları vs. duyuruyorlar (tai lopez az kıvranmadı instagramda falan btc alın zengin olacaksınız diye...) sonra millet tabi üşüşüyor, sizin 5-10 lira onların 5-10 trilyonu katlıyor, onlar gerçekten zengin oluyor, siz de onların piyasayı sallayıp size de kırıntı atmasını bekliyorsunuz.
Bu adamlar bastı parayı, katlamak için duyurdular da duyurdular, sosyal medya projeleri, videolar, twittler, postlar durumlar vss.vs en son gazetede dahi haberi çıktı, insanlar sokakta konuşmaya başladı, haber siteleri yayın yaptı kulaktan kulağa herifler parayı kırdı, şimdi köşeye çekildiler, para düştü, paraları bitince belki yeniden hortlatabilirler...

Eğer gerçekten zengin değilseniz bunun size zenginlik getireceğini düşünmüyorum, oyun gibi, adam krediden para alıyor, btc yatırıyor, sonra btcden kredi parasını çıkarttım diye mutlu oluyor, saçmalık... hiç çekme, hiç stres olma. şahsi kanaatim bu, hiç ısınamadım btc'ye ve ısınamadıysam genelde insanlar zarar görüyor o işten. şahsi görüşlerim fakat btc yada altcoinleri savunanların da zengin olsalar burada btc'yi savunmak yerine parayı harcayacak yer arıyor olacaklarını sanıyorum...( :) )