freelance iş ilanları

Film - Dizi sitesi

12 Mesajlar 1.646 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

pmehmet pmehmet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 809
  • Beğeniler 90 / 187
  • Ticaret 8, (%100)

ReşitÇiçek adlı üyeden alıntı

Özel Player istersen FrostPlayerı satabilirim domaine lisanslı olarak. ***da konumu ve yapılan yorumları bulabilirsin. 2 yıldır aktif şekilde satış yapıyorum. Openload reklamlarını engelleyemez ama demodan desteklenen kaynaklara bakabilirsin. Oralara yükleme yaparsan Jwplayerda oynatır.

Aynen bak drive, ya da google photosa yükleyip bu arkadaşın scripti ile linki gizlersen kaynak patlamaz.

wmaraci
reklam

ResitCicek ResitCicek chilicodes.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 1310
  • Beğeniler 139 / 307
  • Ticaret 18, (%100)

aydemir38 adlı üyeden alıntı

Hocam siteler genellikle google drive vb. sistemleri jwplayer ile oynatıyorlardı. Kendi sunucularında bulundurmak yasaktır. Özel player yapan arkadaşlar var ama 3-4 ayı geçmiyor patlıyor.

beyribey adlı üyeden alıntı

Niye patlıyor peki ? Ne değişiyor ?

aydemir38 adlı üyeden alıntı

beyribey sitelerin apileri falan hocam bazıları dışarıya embed kod bile vermiyor,mesela youtube da bir video sadece youtube sitesinde oynatmaya izin verirse o videoyu siz hangi site, hangi player olursa olsun oynatamazsınız diye biliyorum.

Verdiğiniz bilgiler yanlış hocam. Benle birlikte satışa başlayan playerların hepsi patladı. 2 yıldır benimki aktif şekilde güncellenmeye devam ediyor. Yerli dizi sitelerinin çoğu benim müşterim. ve Youtube videoları Türkiye'de görünmese ve yasaklı olsa dahi playerda oynattırabiliyorum :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al