wmaraci reklam
lidertakipci
advertseo
wmaraci reklam

gakgos gakgos Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 860
  • Beğeniler 6 / 195
  • Ticaret 0, (%0)
Logoyu sola alıp sağ tarafa reklam alanı olabilir. Sosyal medya renkleri komple kaplanabilir küçük olması hoş durmuyor.

wmaraci
reklam

kingadam kingadam Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 10 / 67
  • Ticaret 2, (%50)

RedFoX adlı üyeden alıntı

Güzel olmuş elinize sağlık. Sadece header üstü boş olması ve sadece arama butonun olması kötü görünüyor. arama kısmını sidebara alın bence ;)

Header bölümününde banner yapıldıktan sonra arama butonunu aşağıya çekip sosyal medya da koyucam ve yan taraf reklama alanı olacak yorumunuz icin tesekkurler

• Üyelik 14.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 10 / 67
  • Ticaret 2, (%50)

ExidSelection adlı üyeden alıntı

Bence tema yerine makale içerisinde ki yazım tekrarlarını düzeltmeniz gerekiyor. ( 51. Bölge
En bilindikleri ile başlayayım. 51. Bölge , Amerika’nın Nevada bölgesinde yer alan askeri bir üsttür. Bu üstte silah ve uçak ve testleri yapılıyor. Bu bölgeye girmek yukarıda da bahsettiğim gibi kesinlikle yasaktır. Bu bölgeyle ilgili bir başka söylenti ise bu bölgede UFO’lar ile ilgili araştırmalar yapıldığı üzerinedir. ) Fazla tekrar ve hoş durmuyor. Bir cümleyi söylemek için onlarca kelime yazmak mantıklı değil :) En azından dolu bir yazı olsa daha hoş durabilir.

Peki hocam yorumunuz icin tesekkurler. Bu tekrarlamalar tüm makalelerimde mi geçerli yoksa sadece merak yada faydalı bilgilerde mi

medyaex medyaex WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 343
  • Beğeniler 54 / 83
  • Ticaret 2, (%100)
kingadam İlgimi çeken konuya baktım, okuduğum zaman farkettim ve çıktım. Yani diğer konularınıza göz atmadım ama atmanızda fayda var derim. Çünki makaleler spinlenmiş gibi duruyor.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 14.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 10 / 67
  • Ticaret 2, (%50)

gakgos adlı üyeden alıntı

Logoyu sola alıp sağ tarafa reklam alanı olabilir. Sosyal medya renkleri komple kaplanabilir küçük olması hoş durmuyor.

Peki öneriniz için çok saolun

• Üyelik 14.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 10 / 67
  • Ticaret 2, (%50)

ExidSelection adlı üyeden alıntı

kingadam İlgimi çeken konuya baktım, okuduğum zaman farkettim ve çıktım. Yani diğer konularınıza göz atmadım ama atmanızda fayda var derim. Çünki makaleler spinlenmiş gibi duruyor.

Peki dediginiz doğrultusunda tüm konuları tekrar güncelleyeceğim ve duzenleyecegim saolun

rehitu rehitu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Satış & Pazarlama Sorumlusu, B
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 33 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Fikirzar deyince aklıma direkt "fikir bahçesi" geldi ve blogun da bu konularla ilgili olduğunu düşündüm. Üyelik sistemiyle yazarlık asıl böyle bir siteye yakışır bence. Yol yakınken dediğim "fikirler bahçesi" fikrini düşünebilirsiniz.

https://www.rehitu.com

oyunkral26 oyunkral26 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Medikal
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 20 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
Parça parça bilgileri artık her yerde bulmak mümkün artık. Genel anlamda güzel.
Lakin bence bir hikaye yazılmalı ve herkesi o hikayeye çekmek gerekiyor. Bizim memlekette tutan dizi mantığıdır.

• Üyelik 14.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 10 / 67
  • Ticaret 2, (%50)

rehitu adlı üyeden alıntı

Fikirzar deyince aklıma direkt "fikir bahçesi" geldi ve blogun da bu konularla ilgili olduğunu düşündüm. Üyelik sistemiyle yazarlık asıl böyle bir siteye yakışır bence. Yol yakınken dediğim "fikirler bahçesi" fikrini düşünebilirsiniz.

O siteyi hiç bilmiyordum ama bakacağım hocam. Bu sitede asıl amacım insanların düşünmesini istiyorum. Düşünmesini öğrenmesini okumasını yazmasını istiyorum. Sitenin asıl yayın akışı sadece kişisel yazılar ama sponsorum olmadığından ve maddi kaynağında olmadığından trafik kazanmak ve siteyi daha geniş çerçeveye yaymak için ekstra olarak merak faydalı bilgiler bölümünü açtım. Ama tez zamanda üyelik yazarlık sistemini getireceğim saolun yorumunuz icin

• Üyelik 14.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 10 / 67
  • Ticaret 2, (%50)

oyunkral26 adlı üyeden alıntı

Parça parça bilgileri artık her yerde bulmak mümkün artık. Genel anlamda güzel.
Lakin bence bir hikaye yazılmalı ve herkesi o hikayeye çekmek gerekiyor. Bizim memlekette tutan dizi mantığıdır.

Hocam onu yaparim da millet olarak fazla okumayı sevmiyoruz. Bundan dolayı da ben öyle çok yazsam kimse okumaz direk girer ve çıkar. Ilk başlarda uzun uzun yazıyordum sonra aldığım yorumlar çok uzun oluyor okunmuyor oldu :) ama yine de yorumunuz icin saolun

Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al