wmaraci reklam
lidertakipci

Film sitesi için film yükleme metodu ?

11 Mesajlar 8.607 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Webino Webino Webino -Web Yazılım & SEO Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 449
  • Beğeniler 57 / 28
  • Ticaret 3, (%67)
Arkadaşlar film sitemize kendimiz film sloganımız ile birlikte filmleri embed cloud sitelerine yüklemek istiyoruz.Sizce bunu nasıl yapabiliriz filmleri nereden indirebiliriz ? Örneğin vidmoly'de 3 mb sınırı var vds 70 mb hızdada olsa yavaş indiriyor.Nasıl bir yöntem izleyebiliriz ? Yardımlarınız için teşekkürler
YuennX

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

alemburda alemburda Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek IT - Enformasyon Teknolojileri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 1404
  • Beğeniler 151 / 352
  • Ticaret 1, (%100)
Öncelikle kesinlikle bu işlemleri bir sunucuda yapmalısınız zaten diğer türlü delilik gibi birşey.
Filmleri multi upload öneriyorum zaten birçok kişi özel yazılımlarla bu şekilde yapıyor yada sunucuya filmi atıyor sonra remote upload yapıyor.
İndirme olayı zaten sunucuyla 10 dk en fazla

HasanSorumli HasanSorumli Finali Zaten Biliyoruz, Senaryo Hoşumuza Gidiyor. Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Uluslararası Ticaret
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 1151
  • Beğeniler 127 / 327
  • Ticaret 7, (%100)
bazı siteler var vip üyelikler ile veya ref üyelik ile girebileceğiniz oralardan filmin orjinalini alıp altyazı gömüp upload edenler var dublaj seçeneği içinde bazı forumlar var türk forum ses dosyasını indirip görüntüye gömüyorsun baya sıkıntılı yani

Parasız düşünür; ama paralı iki misli düşünür. - Mihayloviç Dostoyevski

theredor theredor kötülerinsin sen dünya Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 696
  • Beğeniler 238 / 238
  • Ticaret 5, (%100)
bluray görüntüleri torrent siteleri paylaşıyor genelde. Altyazıyı sen gömüyorsun. Eğer dublaj istersen forumlarda araman gerekiyor.

wmaraci
wmaraci

Umutirhan Umutirhan Ares # Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 1958
  • Beğeniler 139 / 206
  • Ticaret 3, (%100)
http://rarbg.to/ https://thepiratebay.org/ gibi sitelerden düşük boyutta 1080p filmler indirebilir, https://www.planetdp.org/ dan da altyazısını bulup megui programı ile gömüp ok.ru openload vidmoly mailru tarzı sitelere upload yapabilirsin.

Burada canını sıkan en büyük şey megui programı ile bir filme altyazı gömmek olacaktır. Bu işlem için en azından aylık 100 lira vds parası cebinden çıkar.
Değer mi? Bence değmez. Neden değmez? Ben film sitemde başka film sitelerinin paylaştığı videoları paylaşıyorum.

Mesela sen Yenilmezler filmini izleyeceksin. Google'a yenilmezler izle yazıp ilk siteye girersin ve filmi açarsın ama açtığında ne göresin? Başka bir film sitesinin adı o videoda gömülü. Bu seni ilgilendirir mi ? ASLA. Peki neden? Çünkü sen film izlemek istiyorsun ve aradığın filmi buldun.

Mantık bu. Yerinde olsam başka arkadaşların videolarını alır paylaşırım. Bu nacizhane tavsiyem olur sana.
Bu arada sitemin hiti 15k. Eğer bu insanlar o videodaki başka sitenin adına takılsalardı benim sitemin hiti şuan 100 olurdu.
Webino sehmuzakgul

kişi bu mesajı beğendi.

Webino Webino Webino -Web Yazılım & SEO Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 449
  • Beğeniler 57 / 28
  • Ticaret 3, (%67)

Umutİrhan adlı üyeden alıntı

http://rarbg.to/ https://thepiratebay.org/ gibi sitelerden düşük boyutta 1080p filmler indirebilir, https://www.planetdp.org/ dan da altyazısını bulup megui programı ile gömüp ok.ru openload vidmoly mailru tarzı sitelere upload yapabilirsin.

Burada canını sıkan en büyük şey megui programı ile bir filme altyazı gömmek olacaktır. Bu işlem için en azından aylık 100 lira vds parası cebinden çıkar.
Değer mi? Bence değmez. Neden değmez? Ben film sitemde başka film sitelerinin paylaştığı videoları paylaşıyorum.

Mesela sen Yenilmezler filmini izleyeceksin. Google'a yenilmezler izle yazıp ilk siteye girersin ve filmi açarsın ama açtığında ne göresin? Başka bir film sitesinin adı o videoda gömülü. Bu seni ilgilendirir mi ? ASLA. Peki neden? Çünkü sen film izlemek istiyorsun ve aradığın filmi buldun.

Mantık bu. Yerinde olsam başka arkadaşların videolarını alır paylaşırım. Bu nacizhane tavsiyem olur sana.
Bu arada sitemin hiti 15k. Eğer bu insanlar o videodaki başka sitenin adına takılsalardı benim sitemin hiti şuan 100 olurdu.

Ondan dolayı değil hocam,makale özgünlüğü açısından iframe kodlarının diğer siteler ile eşleşmemesi için bu taktiği izliyoruz.Aslında slogan dahi önemli değil.Sadece kendimiz o yazıda kullandığımız iframe kodları olması yeterli diye düşünüyoruz.Özgünlük için

• Üyelik 07.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 1958
  • Beğeniler 139 / 206
  • Ticaret 3, (%100)
Reacher Heh o zaman bak kardeşim yapman gerekeni söylüyorum. muvhost'un uploader'lere özel paketi var aşağıya linkini bırakırım. Onu alacaksın kuracaksın internet download manager'ini. Film sitelerinden filmleri indireceksin ve yükleyeceksin.

Senin yapman gereken en önemli(!) iş güzel bir seo yaptırmak. Bunun için ne yazık ki tavsiye edebileceğim bir kişi yok. "Şu adam çok iyi bak buna yaptır seo çalışmanı" diyemem çünkü benim 1000 liraya yakın belki daha fazla param gitti seo uğruna. He işe yaramadımı o işler? Yaradı evet ama o 1000 liraya belki çoook daha iyi yerlere gelebilirdim. Kısacası yapılan çalışma tatmin etmedi beni. Onun için sen de iyice araştırıp güzel bir seo yaptırman lazım sitene. Tavsiyem 150 200 filmden sonra bunu yaptır çünkü bazen seocu arkadaşlar footer'a senin sitenin linkini ekleyebiliyorlar. Sen siteyi yeni açmış ve hemen seo olaylarına kalkışırsan batarsın.net 150 200 filmden sonra seo olaylarına başlaman yararına olur. En büyük etken(!) mutlaka ama mutlaka filmlere %100 özgün içerik gir. Yani film özeti. Bunu çok önemli.

srshh srshh WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek Finance
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Bu arada sitemin hiti 15k. Eğer bu insanlar o videodaki başka sitenin adına takılsalardı benim sitemin hiti şuan 100 olurdu.[/QUOTE]

Merhaba Umutirhan,

Sen baska sitelerden aldigin filmleri nasıl paylaşıyorsun? openload vs. Hangi siteyi kullanıyorsun

• Üyelik 07.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 1958
  • Beğeniler 139 / 206
  • Ticaret 3, (%100)
Bu tarz film sitelerinde elinizden geldiğince 5/6 alternatif eklemeye çalışın. Openload rapid okru mail ne varsa ekleyin çünkü 1/2 alternatif kullandığınızda en fazla (izlenmezse) 1/2 ay sonra silinir. Bu durumda diğer alternatiflerniz aktif olarak devam eder ve siz ziyaretçi kaybetmemiş olursunuz :)
@srshh ben direk onların iframe alıp paylaşıyorum vallahi up down falan uğraşamam .d

akyol36 akyol36 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Kars
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 4 / 7
  • Ticaret 3, (%100)
bence filmi bölme logo ve alt yazı gömmede en iyi program format factory istediğin herşeyi yapabilirsin film üzerinde yıllardır kullanıyorum üstelik üçretsiz bir program

filmelit.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al