Reacher Heh o zaman bak kardeşim yapman gerekeni söylüyorum. muvhost'un uploader'lere özel paketi var aşağıya linkini bırakırım. Onu alacaksın kuracaksın internet download manager'ini. Film sitelerinden filmleri indireceksin ve yükleyeceksin.

Senin yapman gereken en önemli(!) iş güzel bir seo yaptırmak. Bunun için ne yazık ki tavsiye edebileceğim bir kişi yok. "Şu adam çok iyi bak buna yaptır seo çalışmanı" diyemem çünkü benim 1000 liraya yakın belki daha fazla param gitti seo uğruna. He işe yaramadımı o işler? Yaradı evet ama o 1000 liraya belki çoook daha iyi yerlere gelebilirdim. Kısacası yapılan çalışma tatmin etmedi beni. Onun için sen de iyice araştırıp güzel bir seo yaptırman lazım sitene. Tavsiyem 150 200 filmden sonra bunu yaptır çünkü bazen seocu arkadaşlar footer'a senin sitenin linkini ekleyebiliyorlar. Sen siteyi yeni açmış ve hemen seo olaylarına kalkışırsan batarsın.net 150 200 filmden sonra seo olaylarına başlaman yararına olur. En büyük etken(!) mutlaka ama mutlaka filmlere %100 özgün içerik gir. Yani film özeti. Bunu çok önemli.