turkungucu adlı üyeden alıntı

hakkımızda sayfasını ilk sıra yerine iletişimden önce en sağ bölüme koymanı tavsiye ederim. İlk sıraya da en çok hangi kategorinde veya site bölümünde içerik varsa onu koyabilirsin. Mesela etkinlikler bölümüne tıklayınca kategori isimleri çıkıyor. Onun yerine etkinliklere tıklayınca genel kategorisinin en yeni yazıları çıkabilir. Genelin içine en yeni etkinlikleri koyup etkinliklere tıklayınca kategori isimleri yerine en yeni etkinlikler çıkarsa çıkarmanı tavsiye ederim. Etkinliklerin üzerine gelince açılır menüden kategori isimleri de çıkarmanı da tavsiye ederim. mesela genel bölümünde tek içerik var. onun yerine genele en yeni yeni içerikleri koyup fazla içerik görünmesini sağlayabilirsin(en az 10-15). Kategorilerde Atölye bölümünde sadece 1 etkinlik var. O tarz bölümlere geçmiş etkinlik koyup (eski) yazarak en az 10-15 tane olmasını sağlayabilirsin. en alt bölümde wordpress gururla sunarı kaldırıp gizlilik politikası da koyabilirsin. Eğer yetersiz içerikten alamadıysan nedeni bunlar olabilir. tavsiyem bu kadar.

Biraz biraz düzenledim hocam dediğiniz şekilde. Daha da geliştireceğim. Ya nasip dedim gönderdim az önce başvuruyu tekrardan bakalım.