daniel1336 Hocam ben alırken 10$'ı aşmayacagını düşünüyordum ama şuan bir ay içinde +20$ bile olabilleceğini düşünmeye başladım.
coin fiyatlarını arz-talep olarak belirlendiğini düşününce ripple'ın arkasında ki şirket bu işi çok iyi yapıyor.
Demek istediğimi biraz daha açayım size, öncelikle ripple'ın en büyük farkı bir merkezinin olması bu yüzden bankalar ve büyük ödeme alan şirketler ile çalışma sağlayabiliyor.
İlk akbank ile anlaştı reklamları yapıldıktan sonra ripple'a yatırım arttı ve yükselişe geçti ama gerçek akbank ripple kullanmayacaktı sadece rippleNet ağ'ını kullanacaktı.
Bu şekilde reklamlar ile yatırımcıların dikkatini çekiyor ve yükselişini sürdürüyor.
https://www.youtube.com/watch?v=3uZLc_oy_34&feature=youtu.be
Bu şekilde bir video'ya denk geldim bu video'nun fake olma ihtimali çok yüksek ama yayılırsa yine bir sürü yatırım alacaklardır. Bu videonun 31 aralık gecesi yayımlanması da dikkatimi çekti :)
2018 yılının ripple yılı olma ihtimali çok büyük.

Not: Bu yazdıklarımı yatırım desteği olarak düşünmeyin herkes kendi yaptığı yatırımdan sorumludur. Ben ilgileniyorum araştırıyorum ve düşüncelerimi size yardımcı olmak için aktardım. Hiçbir zaman araştırmadan coin veya başka birşeye yatırım yapmanızı önermiyorum.