wmaraci reklam

20 Bin TL Bütçe ile Web Girişimi Yapmak, Fikirlerinizi Bekliyorum....

39 Mesajlar 4.143 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

myk61 myk61 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 294
  • Beğeniler 29 / 62
  • Ticaret 2, (%100)

altaybilgin adlı üyeden alıntı

Şu an fx piyasasında uygulanan regülasyonda işlem yapmak hiç ama hiç karlı değil, altın - dolar alıp yastık altına atmak daha karlı :)

öğrendiğimiz iyi oldu. Arada aydınlat bizi :D

wmaraci
reklam

loadmaster loadmaster WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek devlet memuru
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 226
  • Beğeniler 25 / 67
  • Ticaret 15, (%100)
cimrinoktakom gibi bir site yap bence, madem hem vaktin var hem de bilgin.
sessiz sedasız çok tıklanan bir site.

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)
20.000 liraya bir şirket açılamaz, bir ekip kurulamaz, eleman çalıştırılamaz. Bir başlangıç için yeterli bir miktar değil.

Ancak basit bir web sitesi açılır, 1 yıllık masrafları çıkartıldıktan sonra geri kalanı reklama harcanır. O da ayda 1000 lira 2000 lira gelecek diye uğraşmaktan ibaret.

Ayrıca katmadeğer sağlayacak bir fikriniz yoksa reklamları kestiğiniz an ziyaretçiniz de düşer, geliriniz de düşer (sakız parasına). Reklamlardan ziyaretçi gelir, içeriği doyurucu bulmaz çıkar gider. Sonra herkesin forumda konu açtığı duruma düşersiniz ( günlük 10k hit var ama adsense gelirim aylık 50 lira, neden acaba ? ) Daha sonra reklam masrafını çıkartmak için siteyi tanıtım yazısıyla doldurup çöplüğe çevirmek zorunda kalırsınız.

Sonuç olarak 20.000 lira gerçekten yetersiz bir miktar. Bence siz 20.000 lirayı nasıl değerlendireceğinizden ziyade 20.000 liralık bir fikir bulmaya bakın ki 20.000 lira harcamadan aylık 20.000 lira kazanabilesiniz.

ghots ghots WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 15 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
öncelikle fikrinizi kimseye anlatmayın çünkü çok çılgın bir fikriniz varsa ve bunu siz anlatırsanız herkes çok saçma olduğunu tutmayacağını falan söyler.

örnek airbnb adlı dünyaca ünlü şirket bakın şirket diyorum ama önceden basit bir websitesiydi insanlar para kazanmak için evindeki odasının birini kiraya veriyor ne kadar saçma bişey öyle değil mi türk milleti için, bizim milletimiz eğer ev sahibiyse evinin yakılıp yıkılacağını halılarının kirleneceğini düşünür odayı kiralayanda ev sahibinin seri katil olduğunu böbreklerini çaldıracağını düşünür ama bakın airbnb şirketinin mali değerine

yani fikrinizin uçukluğu çok önemli değil iyi reklamla en saçma fikri bile tutturabilirsiniz çünkü insanlar farklı şeyler arıyorlar ve farklı şeyleri artık günümüzde denemekten çekinmiyorlar

al sana güzel bir fikir vereyim araba sahiplerinin arabalarını kullanmadıkları zaman başkasına günlük kiralayarak para kazanmasını sağlayan bi sistem yap çok saçma değil mi bence arabamızla drift çekerler ya da kaza yaparlar ben olsam tanımadığım insanlara arabamı vermem çok saçma ya çizerlerse boyalarını bu tutmaz bu fikir olmadı türk milleti yapmaz bu işi deneme bence

ama aynı millet blablacar ile aynı yönde giden bir arabaya cüzi miktar para vererek seyahat edebiliyor paralı otostop gibi yani

saçma diye bişey yok hayatta o bizim saçmalıklarımız

aydınlatabildiysem biraz ne mutlu

ayrıca yemeksepeti, bütün lokantaların menüleri uygulamada yüklü seçip sipariş ediyosun temelde ne kadar basit bir teknik bunu internet mecrasına uyarladıktan sonra olan şeyse mükemmel yemeksepeti günlük 300.000 sipariş alıyomuş sahibi söyledi yazıyla üç yüz bin her sipariş başına lokantalardan 10 kr para istese ki hakkıdır bence hesabı siz yapın

girişiminiz hayatı basit hale getirmelidir bi tıkla ayağınıza taksi getirebilmeli bi tıkla kapınıza adana kebap getirebilmeli bi tıkla makalenizi ingilizceye çevirtebilmelisiniz
62673

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

MobilOdemeBozdur MobilOdemeBozdur Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mobil Ödeme Bozum
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 433
  • Beğeniler 61 / 61
  • Ticaret 12, (%100)
Hocam yatırımcı veya ortak arayan birinin projesine dahil olabilirsiniz. Benim projelerim var ama ortak istemediğim için yavaş yavaş ilerliyorum. Yavaş ilerlemek istemeyen birini bulup ikna edebilirsiniz.

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
Merhaba;

Açıkcası başlıkta bir art niyetim yok. Dedikleriniz kısmen doğru. Forex piyasasında hemen tüm firmalar kepenk indirdi ve artık piyasa yok olma durumuna geldi. Yeni bir iş yapacağım ve bu konuda wm aracı üyeleriyle istişare yapmak istedim. Belki gelecek güzel fikirler veya ortaklıklar doğabilir diye....

Yinede yaptığınız yorum için teşekkürler.

Hocam kendimi yanlış ifade ettim sanırım kötü anlamda herhangi birşey demek istemedim. Trendleri ben de wmaracindan görüyorum genellikle. Ayrıca naçizane önerimi pm yolu ile gönderiyorum.

altaybilgin altaybilgin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Ekonomist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 621
  • Beğeniler 105 / 148
  • Ticaret 0, (%0)
arkadaşlar tüm güzel yorumlarınız için teşekkürler.
tamamen coinler üzerine bir platform açma kararı aldım.
domain konumu açtım. iki proje yapabilirim. tr ve ing olarak.
veya tek domainde hem tr hem ing dil destekli yapabilirim.
bakalım ilerleyen zamanlarda göreceğiz.
https://wmaraci.com/forum/domain-alimi/coin-fiyatlari-icin-domain-482242.html

domain önerileriniz varsa pm atabilirsiniz
tekrar tekrar tüm yorum yapan, kafa yoran herkese teşekkürler,
seviyorum wmaracını, diğer siteler gibi yam yam dolu değil en azından.
iyi niyetli birçok arkadaş var burada.

Hayat sıradan bir bakış açısıdır.

otuzgun otuzgun Otuzgun Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 615
  • Beğeniler 199 / 121
  • Ticaret 10, (%100)
coin domainleri .com olarak baya dolu. Biraz espiri de katmak adına bunu buldum ofcoinof.com
ciddi olarak da bunu önerebilirim coinday.co

joeble joeble WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam geçenlerde bir üye arkadaş kuyumcu olduğunu ve e ticarete yönelmek istediğini ortak aradığını belirtiyordu bence bir e ticaret ve borsa sitesi karisimi açabilirsiniz reel ve sanal yatırımlar olarak reel yatırım olan altını ister sitenizde işlem gordurup alım satım yapabilir dileyen müşteriler isterlerse de reel olarak ulaştırabilirsiniz reklam için yeterli bütçeye sahipsiniz güzel tanıtım yazıları ve doğru reklam politikası ile güzel karlar elde edebilirsiniz . Yazım hataları için özür dilerim mobilden yazıyorum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al