wmaraci reklam
lidertakipci

Içerik girişimciliği

6 Mesajlar 600 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Kralrambo Kralrambo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Satış
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 11 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Herkese iyi geceler ben webrazzi ve egirişim benzeri içerik üzerine site kurmak istiyorum bu siteler yaptıkları haberleri nereden buluyorlar bu konuda bilgisi olanlar beni aydınlatırsa cok iyi olur.

wmaraci
reklam

HbY HbY | hepSi Bir yaLan | Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilisim Sektoru
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad D** B**
  • Mesajlar 296
  • Beğeniler 6 / 55
  • Ticaret 11, (%100)
webrazzi bir şirket. Şirket olarak başlarsanız haber size gelir, siz habere gitmezsiniz. Ayrıca bazı haber ajanslarından sadece teknoloji yada ilgili alanlar için de abonelik alabilirsiniz. Ayrıca birazda araştırma yapmak şart. Örneğin bir sahibinden.com yönetiminden biriyle röportaj yapmak siteniz için iyi bir durum ama bunu şirket yada ajans olabilirseniz yapabilirsiniz, basit bir wp kurup her hangi bir temayla böyle bir işe girmeniz size bir şeyler kazandırmaz.. Öncelikle paranız olması lazım, yazılım ve araştırma ekibinizde..

https://kadinveaile.net

linksiz linksiz ögrenci Kullanıcı
  • Üyelik 12.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** P**
  • Mesajlar 680
  • Beğeniler 80 / 81
  • Ticaret 7, (%100)
Donanımhaber shiftdelete chip başı tutmuşken bu işe girmeyin derim.Ayrıca webrazzi olacağınıza dh ye göze kestirin hocam :)

Panda Panda ctrlpanda.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Editör - Blog Yazarı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Ş** E**
  • Mesajlar 315
  • Beğeniler 126 / 138
  • Ticaret 0, (%0)
Hiç bir şey gözünü korkutmasın dostum. Vaktiyle sosyalmedya.co vardı. Adamlar iki üç kişi ile başlayıp günde 3-5 tane yabancı sitelerden Türkçeye çevirip içerik girerlerdi. Webrazziye resmen rakip olmuşlardı. Sonunda webrazzi satın aldı :). Bu tür siteler içeriklerini;

1- mashable
2- https://techcrunch.com/ gibi sitelerden alıyorlar. Ben bundan yaklaşık 6 yıl önce o zamanlar google'ın rss özelliği çok meşgurdu. Bu tür sitelere rss ile abone olmuştum. Günde 60-70 tane içerik önümde sıralanıyordu. İstediğimi google ile Tr çevirip kendim yorumlayıp ekliyordum. Sonra başıma bir talihsizlik gelince bıraktım (Site ile ilgili değil, özel yaşam ile ilgili)

Hatta o zamanlar sanırım İphone 4s lansmanı yapılıyordu. Yabancı sitenin bannerını kendi siteme ekledim. Canlı lansman diye o gün 3 bin ziyaretciye ulaştığımı hayatta unutamam. Özetle demek istediğim yapabilirsin ancak ortaya bir fark koyman lazım. Bu işi bu adamlar tekeline almış diye seninde bu işe girmeyeceğin anlamına gelmiyor.

Zaten hep böyle düşündüğümüzden dolayı bu adamlar yıllardır tekelinde bu işi yürütmüyor mu? Valla yemin olsun o talihsizlik başıma gelmeseydi ve siteme devam edebilseydim. Şu an o sitelerin aralarında bende vardım. Kader...
Sercans

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Kralrambo Kralrambo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Satış
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 11 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Öneriliriniz için teşekkür ederim yalnız linksiz nickli arkadaş donanımhaber shiftdelete ayrı webrazzi ve egirişim ayrı bunlar girişim odaklı siteler

ilkanbalkan ilkanbalkan Genel Yayın Yönetmeni Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek BT Eğitmeni - Webmaster
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad i** B**
  • Mesajlar 1680
  • Beğeniler 435 / 562
  • Ticaret 30, (%100)
haber değeri taşıyan şirketlerin mail bültenlerine abone olabilirsiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al