Dostlar sigarayı bırakmak için yarın doktora gideceğim. 7 . 8 yıl önce ketem Champix i ücretsiz veriyordu. Halamın oglu alıp bırakmıstı. Altta 3 tane hap kalmıstı. Halam verdi bana kullandım. 20 yıldır sigarayı bırakmak için 200ün üzerinde girişimde bulunmuştum. Bunlarda en başarılı 5 saat dayanabilmiştim. Ama champix 3 hapla 2 gün sigara içmedim. Bende almak istedim ama o tarihlerde ketem dağıtımı durdurmuştu. Şimdi champix hakkında yorumları araştırdım baya etkili. Yüzde 90 başarı var ortada. Eczane fiyatı 500 liraya geliyor. Bunu ücretsiz nasıl alabirim. Doktoru bunu yazması için nasıl ikna ederim bi yol gösterim bu ilacı almam için. Herhangi sağlık güvencem de yok

Yaşadığım şehirde 171 polikiliniği olmadığından pisikiyatri doktoruna yönlendirdi. Randevu aldım yarın gideceğim.

Ekleme : Sağlık bakanlığı şu aralar ücretsiz veriyor. Alıp gerçekten kullandım ve bıraktım. Ama dikkat edin yan etkisi var. Bende yutkunma meydana geldi ve halen geçmedi.

Ek olarak sigara bırakma ilacı gibi saç ilacı da bulundu. https://m.facebook.com/saccikaransampuan Saç çıkaran serum adlı facebook sayfasında kellerin saçının nasıl çıktığını görebilirsiniz. Facebook sayfayı rakip firmaların şikayeti sonucu engellemiş. Saç çıkaran binox yazın Google de kullananları görün