Türkiye'de kaç kişi sakin bir şekilde soru sorabilir bu adama bilemiyorum lakin cidden kaliteli hizmet veremedikleri açık ortada. ***** abonesi olurken, bağlı olduğum santralin ancak ve ancak 5mbit bağlantı desteklediğini öğrenmiştim ve abone olup olmamakta kararsız kalmıştım. Müşteri temsilcileri bu sorunun 1 yıl içinde çözüleceğini ve tüm Türkiye alt yapısı güçlendirileceğini söylemişlerdi ve ben bu söze istinaden sınırsız bağlantı abonesi oldum. Gelin görün ki aradan tam tamına 3 yıll geçti ve bağlı olduğum şebeke hala 5mbit üstüne çıkamıyor ve ben tam anlamı ile hizmeti alamıyorum. Geçen ay bu duruma itiraz edip abonelikten vazgeçmeye kalktığımda beni cezai işlem uygulamakla resmen tehdit ettiler oysaki vazgeçmemin nedeni keyfi değil tamamen alamadığım hizmete bağlı dır. Bunu da geçtim , 2 yan binadaki komşumuz 8 mbit e kadar 6 gb sınırlı bağlantı kullanmaktadır ve kendisi 11mbit bağlantı alırken ben sınırsız bağlantı kullanmaktayım yani çok daha fazla ücret ödemekteyim ve ancak ve ancak 5mbit bağlantı almaktayım. ***** e açılan bir sürü şikayet dosyam var buna müşterilerim dahil ama ne hikmetse sürekli sorun giderildi olarak kapatılıyorlar ve sorun devam ediyor. En son aradığımda neredeyse çıkan müşteri hizmetleri temsilcisine ağzıma geleni söyleyecektim ki son anda vazgeçip telefonu kapattım. Neticede onlar sadece şikayet alıp kayıt açıyorlar ve bana göre bu durumda en günahsız kişiler onlar. Tüm bunları özetlemek gerekir ise bunun neresine hzmet diyorlar anlamış değilim. Palavra reklamlara harcadıkları paraları biraz alt yapılarına ve hizmet kalitesine harcamış olsalardı bu durum böyle olmazdı. Aklıma gelmişken ikitelli bölgesinde bulunan ve 6 aydır sorunu çözülmeyen bir müşterim kendi kardeşini göndererek ya birini al getir incelesin yada ev iş ne varsa iptal et dedi sonuç ne biliyormusunuz, ertesi sabah bir ekip geldi hattı inceledi. Hatta sorun bulundu ve yeni hat tahsis edildi ve şu anda 8 mbit kadar sınırsız bağlantısı olan hat 11 mbit çekmekte. Acaba bizde gidip bu şekilde mi yapmalıyız diye düşünmeden edemiyorum. O zaman ne yapar ***** onu da düşünemiyorum ama tekrarlıyorum...
Siz hizmet vs veremiyorsunuz... Bu devirde hala youtube dan takılarak video izliyorsam sn . müdürüm gel benim netimi sen kullan utanmaz isen eğer...