wmaraci reklam
lidertakipci

Wordpress tema düzenleme eğitimi?

6 Mesajlar 917 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

zafer4242 zafer4242 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek gayrimenkul danışmanı-öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Z** S**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar web tasarımcısıyım daha yeni başladım yani bu konuda acemiyim şu ana kadar müşterilerime kurduğum temalar hepsi php üzerine idi şimdi wordpres kurumsal temalar kullanmaya başlıyacam ama bunlar theme forestten alacağımama bu temaları düzenlemek adına word press tecrübem bilgim yok youtubede bu word pres eğitimini yapan çok video var önemli olan bana yarar sağlıcak eğitimler lütfe yardımcı olun

wmaraci
reklam

dexteryasin dexteryasin facebook.com/mr.robot0 Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtuber
  • Konum Van
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Wordpress için newpaper 7 temasını kurdum bunun kurulması düzenlemesi hakkında çok iyi eğitim veren bir youtube kanalı var. Ama şu an kendisi aktif değil kanalı yeni bulduğum için sosyal medya hesaplarından kendisine ulaşmaya çalışıyorum yeni videolar çeksin diye :)

Neyse var olan videoları az da olsa yardımcı olacaktır. Kanal adı : Cumhur İlyasoğlu

Kanal Linki

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
php bilgin varsa wordpress sana çocuk oyuncağı gelecektir. codex.wordpress.org adresinde tüm kaynaklar var bir çoğuda örnekli durumda. Ayrıca Wordpress in yirmi onbeş temasını indir bilgisayarına, index.php den başlayarak incele nerde ne kancası neyi çekiyor hemen farkedeceksin, ileri düzeylere doğru zaten işin mantığını az çok kavrarsın. Wordpress ile çolışmak zevkli bir iş, yappoz gibi düşün herşey hazır sana sadece parçaları birleştirmek kalıyor.
Hemen herşey için kancalar ve hazır fonksiyonlar mevcut çoğu şeyi nerdeyse hiç kod yazmadan hazır halde çağırabiliyorsun.

Dediğim gibi en büyük kaynak codex.wordpress ve bir de stackoverflow var orada da çok güzel paylaşımlar mevcut.
fmertaslan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Z** S**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
çok teşekkür ederim kardeşim :) cihaneken

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Z** S**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

dexteryasin adlı üyeden alıntı

Wordpress için newpaper 7 temasını kurdum bunun kurulması düzenlemesi hakkında çok iyi eğitim veren bir youtube kanalı var. Ama şu an kendisi aktif değil kanalı yeni bulduğum için sosyal medya hesaplarından kendisine ulaşmaya çalışıyorum yeni videolar çeksin diye :)

Neyse var olan videoları az da olsa yardımcı olacaktır. Kanal adı : Cumhur İlyasoğlu

Kanal Linki

çok teşekkür ederim kardeşim Allah razı olsun :)

dexteryasin dexteryasin facebook.com/mr.robot0 Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtuber
  • Konum Van
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Önemli değil bilgi paylaştıkça çoğalır sende iyice öğren benim takıldığım yer çok var yardımcı olursun :D Newspaper temasını kullanmaya çalışıyorum :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al