Aslından birşeyi farkettiniz mi bilmiyorum. Bu benim paylaştığım sadece bir şubenin görüntüsü, bu gün bütün şubeler böyleydi hatta bazı yerlerde polis müdahale etmek zorunda kaldı, kimi şubelerde kasiyerler kendilerine nutella ayırdıkları için dayak yediler..

Bakın bundan bir ay önce herkes paylaşımlar yapıyordu, israil malları almayın diye. Tüm müslümanlar protesto ediyordu coca cola, nutella, ariel gibi malzemeleri. Bu gavur milleti o kadar uyanıkki müslümanları çok güzel kullandı ve rezil etti.
Farkettiyseniz ve tahmin ediyorsanız görüntülerde en çok müslümanlar görünmekte.

Coca cola tı protesto ediyorlardı adamlar bir indirim yaptı, geçen ay protesto eden kişiler koliler ile cola aldı indirim var diye.
Aynı şeyi ariel deterjanlarda yaptılar bir kutusu 10 euro olan deterjanı bir alana bir bedava yaptılar yine çoğunluğu müslüman olan kesim yağmaladı resmen.

şimdide nutellada indirim yaptılar yine protesto eden müslümanlar yağmaladı o nutellaları.

işte bu gavurlar şimdi bu tür kampanyalar ile dalgasını geçti müslümanlar ile, dediki siz almıyormusunuz bakın ben size aldırmasını bilirim.

İşin içine dünyevi çıkarlar girince kimse ne din tanıyor ne kitap.