Veridyen adlı üyeden alıntı

Bir süre kullanılmayan boş pasif hesaplar güvenlik nedeniyle erişime kapatılıyor.SİLİNMİYOR.Bu bir güvenlik ilkesi olup, sizin tabirinizle acemilik değildir,ayrıca size has bir durumda değildir. Ayrıca hesabınızı incelediğimde sanal sunucu hizmetini devir ettiğiniz kişi sunucuyu saldırı çıkarma amacıyla kullanmış.Hem o kişinin hemde eski sahibi olarak sizin hesabınız kapatılmış. İnsanları yönlendirmeden önce detayınıda bilmenizi isterdik.Bunuda buradaki üyelerin aklında soru işareti kalmaması nedeniyle paylaşıyoruz.Destek biletlerinizi incelediğimde satın aldığınız hizmetlerin hepsinde sorduğunuz her soruda ve talepte yardımcı olunulmuş.İyi forumlar.

boş konuşuyorsunuz devrettiğim sunucu beni ilgilendirmez kişi ne yaptıysa yaptı bunun faturasınıda eski sahibine kesemessiniz iyi ben gidiyim ev alıyım sonra başkasına satıp devrediyim orda suç işlesin evi alan kişi polis gelsin eski sahibi benim diye benide hapishaneye atsın bumudur yani ? siz ne saçmalıyorsunuz ya güvenlik sebebi şuymuş buymuş öncelikle mantıklı bir yol izleyin evet hep ticketlere cevap verilmiş ama nasıl ve ne derece verildiği belli hocam bu vds yetermi diyoruz arayıp yeter kaç kullanıcıya kadar 15 20k 6k olmuş sitemiz hocam paket yükselttin yetmiyor böyle müşteri potonsiyel ağızlarıyla burdaki insanları etkileyemessiniz hemde üyeliği kapatarak hiç bir yere varamassınız her neyse benim diyeceklerim çevreme sosyal ağlardaki çevrem gidemez veridyene başka kim gidiyorsa gitsin arkadaşı uyarmakta görevim...