wmaraci reklam
lidertakipci

2018 için en iyi Google Adsense Alternatifler

16 Mesajlar 5.033 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

SE0lizim SE0lizim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 17 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
PropellerAds - Bu ağ hakkında en iyi AdSense alternatifleri hakkında biraz araştırma yaparken yaklaşık bir yıl kadar önce duymamıştım. Ben sadece birkaç yıl civarında olduğuna inanıyorum, ancak bunun için onay almak çok kolay ve oldukça cömert BGBM kazanma şansını sunuyor.

Infolinks - Bu, 2007'de kurulmuş daha sağlam bir AdSense alternatifidir. Sitenizden para kazanmak için birkaç farklı ürün sunarlar; ancak, sitenizi göndermeden önce bir miktar yetkili site oluşturup trafik girişi yapmanızı tavsiye ederim. onaylansın.

Adsterra - Bu da nispeten daha yeni bir ağ, geçen yıla kadar haberim oldu.Ancak şu ana kadar deneyimim onlarla birlikte mükemmelleşti ve reklamlarını başka ağlardan gelen reklamlarla birleştirirseniz, kesinlikle sitelerinizdeki ortalama BGBM'yi artıracaksınız.

Bidvertiser - Bu platformla para kazanma konusunda çok fazla tecrübem yok, yalnızca uzun bir süre yaşadıklarını biliyorum ve bu iyi bir şey. Kesinlikle ödeyeceğiniz ve zamanında ödeyeceğiniz sağlam markalar ve şirketlerle kendinizi hizalamak istiyorsunuz. Bu listede bahsedilen diğer bazı ağlarla zaten sonuç alıyorsanız, Bidvertiser, porföyünüze başka bir pasif gelir akışı eklemeye değer.

Chitika - Bu, AdSense'e iyi bir alternatif. Şahsen, bu ağla ilgili çok fazla tecrübem yok, ancak 2003 yılından bu yana buradalar, bu yüzden oldukça sağlamlar.

Content.ad - Bu yerli bir reklam ağıdır, ancak web sitenizi Outbrain veya Taboola gibi daha büyük yerel reklam ağlarından daha onaylı hale getirmek çok daha kolay. Bununla birlikte, yine de onaylanmasını sağlamak için sitenize iyi bir miktar trafik çektiğinizden emin olmanız gerekir.

Facebook Anlık Makaleler - Bunu yazan birkaç gün öncesine kadar farkında olmadığım bir şey, ancak en azından şimdiye kadar inanılmaz görünüyor. Henüz bu konunun uzmanı değilim, bu nedenle bu makaleyi kontrol etmeye başlamayla ilgili daha fazla bilgi alın.

Sonuç olarak, Google AdSense harika olmasına rağmen, AdSense hesabınızı askıya almanızın veya ilk etapta onaylanmanın zor olduğunu düşünüyorsanız dünyanın sonu olmadığını bilmeniz yeterlidir.

Umarım bu liste size AdSense yerine geçirebileceğiniz mükemmel alternatifler sunar.
KDOGAN Penunbra ASametYildirim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

KDOGAN KDOGAN Burada 13 Yıl Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1901
  • Beğeniler 837 / 757
  • Ticaret 131, (%99)
Bunlar güzel alternatifler. Özellikle Infolinks oldukça iyi. Fakat ne olursa olsun Adsense gibi tıklama aldıramıyorlar ne yazık ki. Adsense direkt kullanıcının girdiği sitelere uygun reklamlar çıkarıyor. Bir de hemen hemen tüm kaliteli firmalar Google ile çalıştığı için reklamları da çok fazla. Yani bir kullanıcı bi içeriğe girdiğinde o içerikle ilgili hemen hemen mutlaka Adsense'nin göstereceği bir reklam oluyor. Bu yüzden tekel bu alanda. Yine de bu Infolinks denenebilir. Farklı reklam yöntemleri var çünkü. Kelimelere link vererek reklam gibi... Bu tarz sistemler iş görebiliyor bazen.

Paylaşım için teşekkürler. Yararlı oldu benim için.
SE0lizim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 25.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 17 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Ben teşekürederim yaralı olduysam ne mutlu bana 😊

• Üyelik 25.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 17 / 14
  • Ticaret 0, (%0)

KDOGAN adlı üyeden alıntı

Bunlar güzel alternatifler. Özellikle Infolinks oldukça iyi. Fakat ne olursa olsun Adsense gibi tıklama aldıramıyorlar ne yazık ki. Adsense direkt kullanıcının girdiği sitelere uygun reklamlar çıkarıyor. Bir de hemen hemen tüm kaliteli firmalar Google ile çalıştığı için reklamları da çok fazla. Yani bir kullanıcı bi içeriğe girdiğinde o içerikle ilgili hemen hemen mutlaka Adsense'nin göstereceği bir reklam oluyor. Bu yüzden tekel bu alanda. Yine de bu Infolinks denenebilir. Farklı reklam yöntemleri var çünkü. Kelimelere link vererek reklam gibi... Bu tarz sistemler iş görebiliyor bazen.

Paylaşım için teşekkürler. Yararlı oldu benim için.

Rica ederim 👍👍

wmaraci
wmaraci

ahmetp ahmetp WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Diğer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 332
  • Beğeniler 39 / 144
  • Ticaret 1, (%100)
Google translate mi bu yahu? 3 paragraf yazamadınız mı?
nrkn mts zeytin8899

kişi bu mesajı beğendi.

SENibrahim SENibrahim ibocum Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad İ** Ş**
  • Mesajlar 4598
  • Beğeniler 1727 / 1541
  • Ticaret 15, (%100)
ahmetp siz de bir tane yararlı konu yazın okuyalım.

Bu arada bilgi için teşekkürler hocam.
MehmetMasa TheSecret SE0lizim

kişi bu mesajı beğendi.

Herkez hata yapabilir, pardon herkes. | ibocum.com

ahmetp ahmetp WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Diğer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 332
  • Beğeniler 39 / 144
  • Ticaret 1, (%100)
Yazmadığımı ne biiyorsun da konuşuyorsun?

Edit: Benim yararlı bir şey yazıp yazmamanın ne alakası var yahu? Ayrıca mesajlarım orada duruyor. Kime ne yardım etmişim açar okursun.

3 kere baştan aldım okumayı her seferinde rahatsız etti. 3 paragraf yazı yazılabilirdi. Bunu eleştiriyorum.
bilalylmz

kişi bu mesajı beğendi.

zeytin8899 zeytin8899 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Rize
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 1015
  • Beğeniler 60 / 212
  • Ticaret 16, (%100)
Sanki çeviri makale gibi geldi ya anlaşılması çok zor.

https://discord.gg/S6mByw8

• Üyelik 25.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 17 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Anlama zorluğu çekiyorlar arkadaşlar?

Fatii Fatii WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 571
  • Beğeniler 44 / 121
  • Ticaret 4, (%100)

zeytin8899 adlı üyeden alıntı

Sanki çeviri makale gibi geldi ya anlaşılması çok zor.

Doğru diyo ilk iki paragraf biraz karışık olmuş :) yani anlaşılıyo ama yazım hatası ile dolu :) o yüzden eleştirmiş. Yine de bilgilendiric ve güzeldi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al