agoge adlı üyeden alıntı

teknoburgers her konu da eleştiye açığım, hem kişisel olarak hemde markam adına, ancak hakaretler ve karalamalar ciddi anlamda edepsizlik seviyesini aştı, hayatımda bu kadar eğitimsiz eleştri ve fikir beyan eden topluluk görmedim, ki ben toplumdan uzak birisi değilim *** forumunda 8,5 yıldır hizmet verip bir çok yurt dışı faaliyetini gerçekleştirdim, ama gerçekten burası ergen kaynayan bir platform, hatta çoğu zaman *** da wmaracı ile alakalı konular açılır, *** a ulasamayanların ve ergenlerin sitesi diye ama ben buna bir çok kez karşı çıkan şeyler yazmışımdır, daha ufak yaştaki arkdaslarımızı desteklemeliyiz tarzında..

Ben bu yazdıklarımın tamamından sizi tenzih ediyorum yanlışta anlamış olabilirim yanlış anlaşıldıysam siz de kusura bakmayın, bu kadar gerginliğin ortasında oluşan bir durum bu, genel olarak söylüyorum herkese empati kurun arkadaşlar, küfür ve hakaret vari konuşmalar yok, biz saçma sapan bir talebe ters bir cevap vermişiz. Özür dileyeceğimiz bir durum da yok kendimize çeki düzen vereceğimiz bir durumda yok.

Bereketli kazançlar diyeyim o zaman :)