wmaraci reklam
lidertakipci

Evliler,nişanlılar,sözlüler - Fikirlerinize ihtiyacım var.

18 Mesajlar 1.825 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

theweakone theweakone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek WM
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 26 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
Yazacak birşey bulamadım son iki girdiye.
Aslında 4 ay da güven olmaz konusunda katılmıyorum, uzaktan da olsa 5 senedir tanıyorum, güvenim ordan da geliyor..

wmaraci
reklam

68136 68136 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 24.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1016
  • Beğeniler 380 / 381
  • Ticaret 5, (%100)
Kardesim askere git zamanin bol olur ben kendi askerlerimden biliyorum. Çalış gece gündüz okununu bitirirsin. Evlenmek zor değil nasıl olduğunu anlamiyorsun bile. Su zamanda herşey taksitle. Bir şekilde oluyor içini ferah tur. Ama su var ki ailesi en son model olsun en pahalisi olsun diyorsa uzak dur. Ben sizi almiyorum kizinizi aliyorum de ve bunu sevdigim kisiyede soyle. Maddi durumlar boyle hersey 4 4 luk olmaz ileriki donemlerde istedigin seyleri tamamlarimde. Anlayisli biriyse sıkıntı cikmaz ama anlayissiz ise is sikinti

ilydem ilydem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek e-ticaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 0 / 16
  • Ticaret 5, (%100)
Sevgilinizi karşınıza alın buraya yazdıklarınızı en ufak değişiklik yapmadan anlatın ne yapacağınıza birlikte karar verin.

• Üyelik 16.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek WM
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 26 / 17
  • Ticaret 0, (%0)

Xdaapps adlı üyeden alıntı

Kardesim askere git zamanin bol olur ben kendi askerlerimden biliyorum. Çalış gece gündüz okununu bitirirsin. Evlenmek zor değil nasıl olduğunu anlamiyorsun bile. Su zamanda herşey taksitle. Bir şekilde oluyor içini ferah tur. Ama su var ki ailesi en son model olsun en pahalisi olsun diyorsa uzak dur. Ben sizi almiyorum kizinizi aliyorum de ve bunu sevdigim kisiyede soyle. Maddi durumlar boyle hersey 4 4 luk olmaz ileriki donemlerde istedigin seyleri tamamlarimde. Anlayisli biriyse sıkıntı cikmaz ama anlayissiz ise is sikinti

İlk defa içimi karartmayan bir yorum, çok teşekkür ederim hocam. Burada yazılan herşeyi mutlaka okuyorum ve ciddiye alıyorum arkadaşlar. Herkese çok teşekkür ederim. Konu güncel.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 16.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek WM
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 26 / 17
  • Ticaret 0, (%0)

ilydem adlı üyeden alıntı

Sevgilinizi karşınıza alın buraya yazdıklarınızı en ufak değişiklik yapmadan anlatın ne yapacağınıza birlikte karar verin.

Aslında o beklemeye hazır. Ne kadar desem o kadar beklerim diyo. Bana olan sevgisinden, sadakatinden şüphem yok. O yönden gönlüm ferah ama, ailesini bilemiyorum. Tanımadan biliyosunuz mümkün değil anlamak. Kız arkadaşım evlenirken herşeyin uygununa gidip beni zorlamayacaktır, ama ailesi? Onu hiç bilemiyorum işte..

ilydem ilydem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek e-ticaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 0 / 16
  • Ticaret 5, (%100)
"Kız arkadaşım evlenirken herşeyin uygununa gidip beni zorlamayacaktır" gibi değil de zorlamayacağını söyledi gibi bir cümle kurmalısınız.
Kız bekleyecek ve sorun çıkarmayacaksa, Bir yıl para biriktirin, sakız bile alsanız not alın ve gereksiz her harcamayı yok edin. Ek iş yaparak (Amelelik dahil ne iş bulursanız) para biriktirin 1 yıl sonra kızı isteyin okul askerlik ne zaman evleneceğiniz vs. sonra bakarsınız.
mimarcan

kişi bu mesajı beğendi.

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
üniversite okumuşsa bir işe girsin kız sende o süre zarfında askerlik yap gel kız seni seviyorsa zaten bekler

Blogspot Blogspot WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Tekstil
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 545
  • Beğeniler 57 / 120
  • Ticaret 48, (%100)
Görücü felan yok kız arkadaşın istemen için böyle söylüyor. Karşyerine git kız bulunur aç kalırsan yada düşük gelire girersen hayat şartların değişirse kızışma dönemi bittikten sonra o çok sevdiğin değişir. O zaman bunalıma girersin abini dinle. Seviyorsa bekler kendini boş yere üxme
mimarcan theweakone yeniuser

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al