gaziemirrentacar adlı üyeden alıntı

Erdem bey mrb ben izmir havalimanı rent a car subesinden doğan www.gaziemirrentacar.com sitemize yaptıgınız seo çalısması için cok tsk ederim siteme bircok seo ajanlarıyla çalısma yaptırdım hic birinde başarılı olmadım gercekten ama seninle erdem hocam sayende sitem 3 sayfadan en kısa zamanda 1 sayfaya geldi mega paket uygulamanıda inceledim çok iyimiş herkeze tavsiye ederim gercekten sitenin başında söylediginiz gibi yallanımız dolanımız yok bu lafınız o kendini seo sanan firmalara kapak olsun ALLAH razı olsun diyorum verdiğimiz ücret size helal olsun diyorum.İYİ ÇALISMALAR....

Tesekkür ederiz güzel yorumunuz için inşallah daha iyi yerlere gelmeniz nasip olur. Tekrar çalişmak dileklerimizle

Teknosos adlı üyeden alıntı

Merhaba
3 hafta önce çalışmaya başladık mega paket artı 99 TL olan paketi indirimle aldım, sıralamada olmayan anahtar kelimelerim vardı.
1. Anahtar kelimem adana web tasarım ilk 500 yoktum şuan 9 sayfadan giriş yaptım.
2. Anahtar kelimem tarsus web tasarım yandexte ilk sayfaya çıktım google'da 2 sayfanın başına yükseldim.
3. Anahtar kelimem Sınırsız linux web hosting sayfa sıralamam hiç yokken 9 sayfanın lk sırasına geldim.

10 günde bir güncelleme yayınlıyor dahada yükseleceğime inanıyorum.
palmara Teşekkür ederim.

Güzel yorumunuz için tesekkür ederiz. Tekrar çalişmak nasip olması dileklerimizle

Sipariş Verenlere Hayırlı Olması dileklerimizle.

Konumuz Günceldir arkadaşlar iş alımlarımız devam etmektedir. PM'lere dönüşler sağlanmiştir.

İletişim bilgilerimiz watshapp & TEL. : [COLOR="Black"]0535 365 82 31 , 0533 777 42 45

Skype Ve Mail Adresimiz : zamanerdem@hotmail.com
[/COLOR]