Merhaba arkadaşlar,
Yorum yapmanın zamanı geldi.

31 Aralık'ta sitem için Erdem beylerle mega paket ile pagerank paketi için anlaştık. Çalışma öncesinde Alexa Türkiye sıralamamız 81.220, backlink 6; majestic güncel backlink 582 trust flow 6, citiation flow 6 puandaydı. Google'a ilk anahtar kelimemizde ikinci sayfada 13-14 bandındaydık. İkinci anahtar kelimemiz 7.8. sayfa arasında dolanıyordu.

Erdem beyler sanırım çalışmayı 10-12 ocak arasında yaptılar çoğunlukla. Ayın 14'ü gibi bana rapor teslim edildi. Raporu incelediğimde gayet hoşuma gitti, gerçekten emek vermişlerdi. Ziyaretçi defterlerine giriş yapılmış ancak ziyaretçi defterlerinin adminlerinin onayı beklendiği için görüntüleyemedim. Bir de edu ile gov whois backlinklerde bir kaç sorun vardı sanırım. Ancak bu saydıklarım göze hiç ama hiç gözükmeyecek meseleler. Raporu inceleyince çok fazla link olduğunu göreceksiniz.

Çalışma sonrası tarihi gelişim şöyle oldu:
13.01.2018 - 60029 Alexa sıralaması, 599 Majestic backlink
24.01.2018 - 50993 Alexa sıralaması, 975 Majestic backlink - Ana anahtar kelimede ilk sayfaya geldik 8. sıradayız. İkinci anahtar kelime ikinci sayfaya düştü.
02.02.2018 - 46714 Alexa Sıralaması, 26 Alexa backlink, 1038 majestic backlink, trust flow 6, citiation flow 10, ana anahtar kelimemiz ilk sayfa 7-8 değişiyor. İkinci anahtar kelimemiz ilk sayfa 9 ile ikinci sayfa 11 arasında gidip geliyor.

Sayelerinde sitemizin günlük hiti %150 ve üzerinde bir artış sağladı. Anahtar kelimelerde ilk sayfaya düştük. Kendilerine çok teşekkürler. Paralarının karşılığını verdiklerini düşünüyorum...

Not: Bu çalışmalar devam ederken sitemize günlük konu girişine devam ettik. Her konuyu sosyal medya hesaplarımızdan da paylaştık. Halen de günlük veri girişine devam ediyoruz.

Saygılarımla.