wmaraci reklam
lidertakipci

Youtube mp3 dönüştürücü yenilendi!

6 Mesajlar 906 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

phrase phrase Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 0 / 174
  • Ticaret 2, (%100)
24.000 TL'ye koreye sattığımız bkz((tıkla) ve geliştiriciliğini üstlendiğimiz Youtube mp3 dönüştürücü Mugef.com'u yeniledik Mp3 ve Mp4 yani video ve şarkı indirme desteği ile rakiplerinden hep bir adım önde, https:// güvenli bağlantıyı hem kendi adresi hemde iş ortağında kullanarak sizi tamamen şifrelenmiş bağlantılar üzerinde güvende tutarak yönlendirme işlemi esnasında bile iş ortağına gönderirken bilgilerinizi şifreleme algoritması ile anonim olarak tutar ve sunucularında barındırmaz. Gizliliğe ve mahremiyetinize saygımız en büyük ilkemiz.

Ek olarak: Nerde olduğumuz önemli değil kalbimiz hep Türkiye'de, Bayrağına ölürüm Türkiyem ♥

Ek2: Kore ofisine konuyla ilgili bilgi vermedik zaten pekte sorun yapacaklarını sanmıyoruz sözleşme dönemindeyiz aklımızdaki fiyat 30.000 TL isteyeceğiz eğer kabul etmezler ve şartlarda anlaşamazsak elveda kore welcome to Turkey diyeceğiz.

Ek3: Kore'de güzel bir ülke insanlarıda iyidir kimse kötüledik sanmasın biz sadece ülkemizi özledik ondan biraz işleri yokuşa sürüyoruz : ))

wmaraci
reklam

Psycho Psycho <--! Am I Psycho? --> Kat. Mod.
  • Üyelik 11.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Emekçi
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 5985
  • Beğeniler 3896 / 3904
  • Ticaret 6, (%100)
Kore'den *****'le bağlanıyorsunuz demek. Hmm, ilginç..

Hatalıysam telefon etme, idare et (?)

• Üyelik 18.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 0 / 174
  • Ticaret 2, (%100)
Psycho merhaba, Konuyla ilişkin olarak ben yani eski adıyla ***** yeni adıyla Türk ******* ile bağlanıyorum ve Sarıyer/Istanbul'dayım. Kore merkezindeki ar-ge, yazılım ekibinde bulunan Türk çalışma arkadaşlarımız adına ve dikkat ederseniz, ilgili konu da; ''ben'' diye değil ''biz'' diye hitap ederek yazımı WM Aracı'na girmiştim fakat bir yanlış anlaşılmaya sebebiyet vererek kendimide Kore'de gibi hissettirmişim size bu nitelikte karşılaşmış olduğunuz bilgiye kendi adıma kusura bakmamanızı temenni ederim. Konuyla ilgili olarak, daha detaylı bilgi için phrase@mugef.com (bana ait) mailden ulaşabilir veya info@mugef.com bilgi alabilirsiniz. Ya da basın odası için press@mugef.com yasal bilgi legal@mugef.com yardım ve destek support@mugef.com diğer birimler için mugef@mugef.com sosyal medya ve forumlar ekibiyle iletişim için ise social@mugef.com mail atabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımla, M.Can bey IST/TR, CO-MA *MGFCM*NRCD*43756, WMP 502 S-KR

guvenmg guvenmg WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad G** M**
  • Mesajlar 1604
  • Beğeniler 564 / 285
  • Ticaret 4, (%75)
hızlı çalışıyor maşallah :)

www.diyetdusmani.blogspot.com Denenmiş ,pratik ve tam kıvamında yemek tarifleri sitesi
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 18.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 0 / 174
  • Ticaret 2, (%100)
guvenmg merhaba, Geri bildirim için teşekkürler! Mugef.com üzerinde hız testlerine kapalı beta üzerinde devam ediyor yapılan testler sonucu sizlerinde deneyimine sunuyoruz 2 kat daha hızlı indirme ile piyasadaki en hızlı hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Görüş ve önerilerin için mugef@mugef.com adresine mail atabilirsin.
guvenmg

kişi bu mesajı beğendi.

BKR BKR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İş Adamı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Yerli projeleri her zaman destekliyorum. Bu tarz projeler %100 yerli değil ve olamazda zaten ama yine de bir Türk'ün elinden çıkması benim için önemli.

Youtube mp3 dönüştürücü hizmeti veren bir site de ben önereyim. https://tubazy.com adresinden siteyi ziyaret edebilirsiniz. Android işletim sistemine sahip telefonunuz varsa, https://play.google.com/store/apps/details?id=com.muzik.tubazy adresinden uygulamasını da indirebilirsiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al