CoolDad adlı üyeden alıntı

Merhabalar. Amacım satın alımı baltalamak vs. değil lakin; vermiş olduğunuz referansı deneyecek bir alan yok. Instagram Takip örneğini vermek gerekirse (Minimum paketten bahsediyorum); /services sayfasındaki minimum 500 ad. limiti satın alım sayfasında 1k olarak görünüyor ki o da 1.5 TL. Bir nevi satın alıma teşvik var. "2018-02-04 13:09:06" tarihinde atmış olduğum bildirim hala cevaplanmadı muhtemelen ref. olduğum içindir. (Yine de söyliyeyim dedim.) Kullanıcı adım PM kutunuzda var, müsait bir anınızda üyeliğimi siler misiniz? Referans olarak vermiş olduğunuz fakat kullanılamayan 1TRY içinde. Hayırlı satışlar..

Merhaba sağduyulu davrandığınız için teşekkürler..Kullanıcılara tanımlanan 400+ 1TL referans işleminde kampanya bitmeden önce minimum sipariş 500 dü referans kampanyasından sonra minimum siparişi servislere aşırı yüklenmeden ötürü arttırmak zorunda kaldık.Herkes tüm servisleri kullandı ve müşterilerimizle bizim için başarılı açılış ve giriş oldu. açıkçası sizin dışınızda memnun olmayan bir referans dönüşü almadık ama sizin görüşlerinizle kendimizi geliştireceğiz.Bu nedenle üyeliğinizi silmek yerine sizi memnun etmek isteriz.Pm den dönüş sağlayacağız. İyi günler dileriz.