wmaraci reklam
lidertakipci

İNDİRİMLİ SEO PAKETLERİ Böyle Backlink Paketleri Görülmedi 5 TL'den Başlayan PR 9|PR 8|PR 7|PR 6 GOOGLEDE HIZLI YÜKSELİŞ

3.319 Mesajlar 1.628.800 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

82512 82512 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 12.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 10 / 11
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba arkadaşlar,
Yorum yapmanın zamanı geldi.

31 Aralık'ta sitem için Erdem beylerle mega paket ile pagerank paketi için anlaştık. Çalışma öncesinde Alexa Türkiye sıralamamız 81.220, backlink 6; majestic güncel backlink 582 trust flow 6, citiation flow 6 puandaydı. Google'a ilk anahtar kelimemizde ikinci sayfada 13-14 bandındaydık. İkinci anahtar kelimemiz 7.8. sayfa arasında dolanıyordu.

Erdem beyler sanırım çalışmayı 10-12 ocak arasında yaptılar çoğunlukla. Ayın 14'ü gibi bana rapor teslim edildi. Raporu incelediğimde gayet hoşuma gitti, gerçekten emek vermişlerdi. Ziyaretçi defterlerine giriş yapılmış ancak ziyaretçi defterlerinin adminlerinin onayı beklendiği için görüntüleyemedim. Bir de edu ile gov whois backlinklerde bir kaç sorun vardı sanırım. Ancak bu saydıklarım göze hiç ama hiç gözükmeyecek meseleler. Raporu inceleyince çok fazla link olduğunu göreceksiniz.

Çalışma sonrası tarihi gelişim şöyle oldu:
13.01.2018 - 60029 Alexa sıralaması, 599 Majestic backlink
24.01.2018 - 50993 Alexa sıralaması, 975 Majestic backlink - Ana anahtar kelimede ilk sayfaya geldik 8. sıradayız. İkinci anahtar kelime ikinci sayfaya düştü.
02.02.2018 - 46714 Alexa Sıralaması, 26 Alexa backlink, 1038 majestic backlink, trust flow 6, citiation flow 10, ana anahtar kelimemiz ilk sayfa 7-8 değişiyor. İkinci anahtar kelimemiz ilk sayfa 9 ile ikinci sayfa 11 arasında gidip geliyor.

Sayelerinde sitemizin günlük hiti %150 ve üzerinde bir artış sağladı. Anahtar kelimelerde ilk sayfaya düştük. Kendilerine çok teşekkürler. Paralarının karşılığını verdiklerini düşünüyorum...

Not: Bu çalışmalar devam ederken sitemize günlük konu girişine devam ettik. Her konuyu sosyal medya hesaplarımızdan da paylaştık. Halen de günlük veri girişine devam ediyoruz.

Saygılarımla.

wmaraci
reklam

viper302 viper302 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Siber Güvenlik Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 294
  • Beğeniler 19 / 26
  • Ticaret 3, (%100)
Bende fark ettim ilgili birine benziyor, yakın zamanda bir çalışma başlatacağız arkadaşla. Umarım bize de faydalı olur.

agridahaber agridahaber WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek GAZETECİLİK
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 1, (%100)
bir paket alacam, sonucuna bakalım...

hdizleyelim hdizleyelim WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 17.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek pc
  • Konum ABD
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 4 / 52
  • Ticaret 2, (%100)
çok yakında mega+pagerank paketi alıcaz tam olarak 8 aydır bekliyoruz kendisiyle daha önceden konuşmuştuk sitemizdeki videoların kaynaklarını ve düzenleme yapıldığı için bu kadar uzatı kendisi çok iyi birine benziyor aramıştım ve mesaj olarak yazmıştım kendisi çok iyi aldığı paranın hakkını veren insanlardan çok samimi üşenmeden gece olsun gündüz olsun sorular sordum üşenmeden ilgilendi sıkılmadan ya nasıl desem bu Erdem Bey işinin ehli ve ustası :) buradan saygılarımı sunuyorum iyi çalışmalar diliyorum kendisine ve ekibine allah başımızdan eksik etmesin diyorum :)

wmaraci
wmaraci

murattozcaan murattozcaan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Pm Alabilirmiyim

instakipci instakipci https://instakipci.com.tr/ Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek #Front End Developer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** T**
  • Mesajlar 174
  • Beğeniler 26 / 46
  • Ticaret 23, (%87)
mesajım bulunsun

jedies jedies www.bulentozalp.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Fotoğrafçı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 24 / 7
  • Ticaret 2, (%100)
Erdem Beyden bir adet mega paket, bir adet premium paket, bir adet pagerank paketi satın aldım. Yeni yapmış olduğum sitem arama motorlarında belirlediğim keywordlerde inanılmaz yükseliş gösterdi.Erdem Bey rapor için verdiği tarihlerde mailime tam gününde detaylı raporları gönderdi.Çok detaylı ve hediyeli olarak gelen raporlar inanın ne kadar doğru bir çalışma yapıldığının en büyük göstergesi.Kendisine buradan çok teşekkür ediyorum. Site ile ilgili hangi kelime kaçıncı sırada olduğumdan bahsedemeyeceğim.Çünkü çok fazla anahtar kelimem var. Bir kritik yapılacaksa bunu Erdem Beye bırakıyorum.Tekrardan çok teşekkür ediyorum.

palmara palmara SEO BACKLİNK Kurumsal+ Üye
  • Üyelik 16.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek SEO Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 594
  • Beğeniler 58 / 57
  • Ticaret 353, (%100)
Pmlere dönüşler sağlanmiştir.

Valez Valez WordPress & Makale Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 4 / 2
  • Ticaret 3, (%100)
Film sitem için hizmet aldım çok kral bi abimiz sonuna kadar öneriyorum

SENibrahim SENibrahim ibocum Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad İ** Ş**
  • Mesajlar 4598
  • Beğeniler 1727 / 1541
  • Ticaret 15, (%100)
uzun zamandır çalışıyoruz anlayışlı ve anında tüm sorularıma cevap veren bir hocamız ona teşekkür ediyorum başarıları daim olsun diyorum. :)

Herkez hata yapabilir, pardon herkes. | ibocum.com
wmaraci
Konuyu toplam 7 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 7 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al