freelance iş ilanları

İletişim Formu

15 Mesajlar 1.733 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

cengzsen cengzsen GraphicDesigner Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 174
  • Beğeniler 35 / 34
  • Ticaret 4, (%100)
Sonsuz teşekkür ederim , Sonunda derdimi anlayan işin uzmanı bir arkadaş çıktı

wmaraci
reklam

ikodev ikodev Developer Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad İ** Ş**
  • Mesajlar 1020
  • Beğeniler 321 / 320
  • Ticaret 19, (%100)
Decimas

Az çok forumda özellikle beni tanırsınız zaten.. (Her konuda herkese nasıl yardım ettiğimi) Burada arkadaşla anlaşıp 50-100 TL fiyat çıkarabilecek kişiler var/olabilir. Sizin tabirinizlede ; Scripte 1TL biçen kişi belli ki, bir emeğini koymuş ortaya. Şimdi ; 50-100 TL mi 25 TL mi? Sonuçta detay kısmına zorla alın! Veya reklamını yaparken kesinlike bunu alın! Demiyoruz. İnceleyebilirsiniz diyoruz. İster 1K Biçeriz, İstersek 1TL ye koyarız herkes faydalansın. Hani kötümsemenin yeri yoktu bende sizi az çok tanırım şaşırdım açıkcası :)

Düzenleme;
Bu arada konu sahibinin yorumunu 2. sayfada gördüm dikkat etmemişim açıkcası. Şöyle böyle yapacaksın diyip, sorun halloldu demenizde ayrı bir ironi. Neyse sorununuz hallolduğuna göre herkese

İyi forumlar :)

cengzsen cengzsen GraphicDesigner Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 174
  • Beğeniler 35 / 34
  • Ticaret 4, (%100)
İlker bey tam anlamıyla amacınızı anlamış değilim. Bir insana bir iş geldiyse sunum yapılır , demo sunulur iş için ön ödeme talep edilir. Hiç kimse müşteriye bana mesaj atın. Siz kimsiniz ne öneminiz var ilk mesajı siz atacaksınız tarzında bir tavırla yaklaşmaz. Forumda yorumlaştığınız sorunlarınız kişisel olmakla beraber yorumu bulunan arkadaş bana yardım çerçevesinde sorunu betimlediğinden dolayı teşekkürüm bulunmakta halloldu kelimesi kullandığımı göremiyorum. İyi günler dilerim.

VipTema VipTema Vip Tema Web Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Vip Tema Web Tasarım A.Ş.
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad Ö** I**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 704 / 703
  • Ticaret 21, (%100)

Neyi var ki bu scriptin gayet hafif kolay entegre edilebilir bilinen bir kütüphane kullanılmış üstelik arkadaş 10 tl yazmış fiyatı da uygun bir kahve parası niye gomdunuz. Ben beğendim kardeşim ihtiyacı olmayan da olsa nasıl yapmış diye ders amaçlı alır. Başarılar dilerim.

wmaraci
wmaraci

ikodev ikodev Developer Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad İ** Ş**
  • Mesajlar 1020
  • Beğeniler 321 / 320
  • Ticaret 19, (%100)
cengzsen

Kesinlike bir amacım yok ki zaten buda konunun başından beri yorumları kontrol edilirse ortada olduğu belli.
"Bir insana bir iş geldiyse sunum yapılır , demo sunulur iş için ön ödeme talep edilir." demişsiniz.
Bu gayet doğru bunun tam aksini söylemedim ve sizinde özgürlüğünüze dayanarak "inceleyebilirsiniz" diye belirttim.
Sizinde dediğiniz gibi "siz mesaj atın" vs tavırı kesinlikle yakışmaz. Bunların aksini zaten söyleyen yok :) "Forumda yorumlaştığınız
kişisel olmakla beraber" diye bir cümle kurmuşsunuz, beni tanıyan arkadaşlar bilir ki bu koca forumda hiç kimseyle
en ufak bir sorunum yoktur :)

Şu yorumunuzu baz alın ;
"Arkadaşlar ücretiyle iş yaptıracağım neden sürekli pm ile uğraştırıyorsunuz ki konu kazanç sağlamanız"
Kimse elma almak için, elma satan birinin ayağına gelmesini beklemez. Teker teker manavı gezip, iyi elmayı bulup, bunu satın alır.
Siz bu tavrınıza rağmen kimse bir şey dememiş ve tekrar söylüyorum "ücretiyle iş yaptıracağım" dediğiniz halde
ufak bilgilerle sorununuzun hallolduğunu belirttiniz.. Ve ben bunun üzerine sadece dedim ki ; Sorununuz hayrolduysa sevindim, iyi forumlar :)

Olay bundan ibaret, kimsenin, en azından benim bir sorunum yok :)

Okan_IŞIK
Teşekkür ederim dostum, sanada iyi çalışmalar :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al