cengzsen

Kesinlike bir amacım yok ki zaten buda konunun başından beri yorumları kontrol edilirse ortada olduğu belli.
"Bir insana bir iş geldiyse sunum yapılır , demo sunulur iş için ön ödeme talep edilir." demişsiniz.
Bu gayet doğru bunun tam aksini söylemedim ve sizinde özgürlüğünüze dayanarak "inceleyebilirsiniz" diye belirttim.
Sizinde dediğiniz gibi "siz mesaj atın" vs tavırı kesinlikle yakışmaz. Bunların aksini zaten söyleyen yok :) "Forumda yorumlaştığınız
kişisel olmakla beraber" diye bir cümle kurmuşsunuz, beni tanıyan arkadaşlar bilir ki bu koca forumda hiç kimseyle
en ufak bir sorunum yoktur :)

Şu yorumunuzu baz alın ;
"Arkadaşlar ücretiyle iş yaptıracağım neden sürekli pm ile uğraştırıyorsunuz ki konu kazanç sağlamanız"
Kimse elma almak için, elma satan birinin ayağına gelmesini beklemez. Teker teker manavı gezip, iyi elmayı bulup, bunu satın alır.
Siz bu tavrınıza rağmen kimse bir şey dememiş ve tekrar söylüyorum "ücretiyle iş yaptıracağım" dediğiniz halde
ufak bilgilerle sorununuzun hallolduğunu belirttiniz.. Ve ben bunun üzerine sadece dedim ki ; Sorununuz hayrolduysa sevindim, iyi forumlar :)

Olay bundan ibaret, kimsenin, en azından benim bir sorunum yok :)

Okan_IŞIK
Teşekkür ederim dostum, sanada iyi çalışmalar :)