Arkadaşlar merhaba, Yaklaşık 8 Yıldır web tasarım, sosyal medya ve programları ile uğraşıyorum. Ankara da bir çok iyi tasarım firması ile çalıştığım ve tecrübe sahibi oldum insanların neler isteyeceğini biliyor ve onlar üzerinde yola çıkıyorum.

Nasıl Para Kazanırsın!
Ben Güncel olarak bu işleri yapmaktayım. Elimde eski şirketlerden kalan Yaklaşık 500 e yakın tema ve hazır sistemler mevcut. Geliştirilmiş halleri ile beraber, Her iş dalına uygun tasarım bulunmaktadır hepsi profesyonel ve lisanslı ürünlerdir. Hat da en iyileridir.

Tek yapması gereken, Bunları kendi bulunduğu alanlarda, takıldığı yerlerde vs paylaşımını yaparak müşteri bulmamızda yardımcı olmasıdır. Kendi server hostumuz mevcut fiyatlar ona göre uygundur. Sizde her ayarladığınız müşteri başı Min. 100₺ kazabilirsiniz. Bir Mobil Uygulama yaptıracak bir müşteri buldu iseniz bu kazancınız Bir iş Başına 3000-5000 Arası değişebilir.

E-Ticaret Sisteminde örnek şuan google Ankara civarı reklamlarımız mevcuttur.

Biz kendi üstümüze düşeni yapıyoruz sizde boş zamanlarınızda biraz emek vererek Aylık çok güzel paralar kazanabilirsiniz.

Tüm Sistemler yapılmaktadır. Detaylı bilgi ve işbirliği için pm atmanız yeterli .