Bilgi:

Merhaba arkadaşlar scripti kurdum, denedim bazı sorunları size aktarmak istiyorum.
Lisans işlemini kurulumda yazdığı gibi yaparsanız hatasız bir şekilde kurulumu gerçekleştiriyor. Video Galeri ve Foto Galeri eklemelerinde yaşadığınız h.htm & 404 hatası için şöyle bir yol izledim. Video ve Foto Galeri ekledikten sonra haber ekleme panelinden haberimizi ekleyip ilgili Foto ve Video Galeriyi gösterince haber içinde Galeri ekrana geliyor bu sorunu bu şekilde giderebildim. Diğer bir konu kayıt olurken ekrana gelen ajax error hatası, PHP versiyonu 5.6 olduğu sürece bu hatadan kurtulabilirsiniz ki zaten script 5.6 sürümlerde çalışıyor, bu hatayı kesin olarak kapatmak için /js/index.js dizininde yer alan index.js dosyasını kurcalamanız ve hata mesajını yönlendirmeniz lazım. Diğer bir önemli konu CACHE, zaten sitenin hızından da anlaşılacağı üzere cache eklenmiş ve yaptığımız kısmi değişiklikler hemen ekrana yansımıyor, bunun önüne geçmek içinde ana dizinde yer alan /ezsqlcache klasörünü boşaltıp, class/ezql/ dizinin içinde yer alan ezsql cache dosyalarını gözden geçirmeniz gerekmekte. Css düzenlemeleri için v5 ve content dosyaları üzerinden gerçekleştiren arkadaşlar ana dizinde yer alan /css/style.php dosyasını kurcalamalılar. Son bir diğer problem facebook girişi bunuda yine class içinde yer alan facebook ilgili kodları derleyerek giderebilirler anlayacağınız çok işiniz var.

Scripti sunan arkadaşa teşekkür ediyorum, kullanmasını bildikten sonra problemler çözülür birazda düzeltme yaparak güzel bir haber sitesi elde edebilirsiniz.

Bilgiyle kalın.