Herkese Merhaba, Tanışma bölümü burası değil biliyorum ama bu konu vesilesi ile de ilgili arkadaşlarla tanışmış oluruz.

Başlıkta uzun yıllar sonucu yazmamın sebebinden bahsetmek istiyorum biraz. İlk bi heves olarak wordpress tema geliştirip satma konusunda uzun bi zaman diliminde çalışmada bulundum. Tabii ki onlarca tema dosyasının sonucu hep hüsranla sonuçlanmıştı. Kendimi PHP, HTML, CSS, JS, dillerinde yeterli seviyede geliştirmem adına çok büyük tecrübeler kazandım. Tabii yine herhangi bir sonuca ulaşamadım. Sonunda tamamını kendim kodlamış olduğum bir tema ile Oyun Portal - Haber sitesi açmak geldi aklıma. Lafı çok fazla dolandırmamaya çalışıyorum malum başta da söylediğim gibi Forumun Konusundan sapmak istemem. Site tanıtımına geçeyim.

http://oyundrop.com

3 Üniversiteli arkadaş olarak yazılarını paylaştığımız sitemizde amacımız tabii ki öncelikli olarak en güncel haberleri okurlara ulaştırmanın yanında güzel bir aile ortamı oluşturmak. Site hakkında yorum ve görüşleriniz benim için gerçekten önemli. Bir yorum bırakmanız beni mutlu eder. İlgilenen arkadaşlara temanın bir üst versiyonunu bir kaç gün içerisinde Ücretli Wordpress Temaları Forumu altında bir konu açacağım. Şimden Teşekkürler.

İyi Forumlar dilerim..