80-100 Bin TLye alınabilecek en iyi araba

34 Mesajlar 5.835 Okunma
smmexpress

Muhammed Muhammed Nev-i Şahsına Münhasır Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Acil Tıp Teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)
Mercedes c180 2.el almayı düşünüyorum sizce yanlış yapar mıyım bazıları parayı çöpe atarsın diyor. Ne yapacağımı şaşırdım. Evim var bu kadar da para biriktirdim sağlam bir arabaya binmek istiyorum. 2 yıldır arabaya binmiyorum en son renault clioya bindim.

wmaraci
reklam

Stores Stores WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 75 / 531
  • Ticaret 55, (%98)
Muhammed

bence 2012 - 2013 yani 5-6 yaşında arabaya o kadar para verilmez. Alacaksan mercedes oldugu için alırsın o arabayı. Dediğin rakamlara opel veya volkswagen markaların orta sınıflarını alırsan daha uzun ve rahat bir kullanımın olur diye düşünüyorum. Jetta olur astra olur.

Opel Corsa kullanıyordum sonrasında birkaç nedenden dolayı sattım.(araba ile ilgili değil kişisel nedenler) Ailemde de babam jetta annem golf kullanıyor. Eğer mercedes olsun diye almıyorsan jetta öneririm kesinlikle.

Coldcraftings Coldcraftings WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek C# , SEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 16 / 54
  • Ticaret 1, (%100)
Çok araç değiştiren ve kullanan bir insan olarak mercedes eskisi yenisi farketmiyor gidişi hissettiriyor ama masraf çıkardığında parça masrafı bile 1 araba değerinde Opel , WV , Kia ( belirli modeller ) güzel araçları mevcut.

Otomatik şanzıman Revizyonu yapıyoruz normalde Uğramayan araçlar Kia Ceed , Toyota , Opel modelleri hiç uğramıyor denecek kadar az 2 senedir dükkan var 2 araç anca gelmiştir diyebilirim bu modellerden...

En çok gelen modeller WV ( 2011 öncesi ) , audi ( 2010 öncesi ) , Seat ( Leon FR , Leon Yeni eski fark yok.80bin gören araçlar Mekatronik Arızası fix veriyor. ) Böyle bir bilgide ekleyim.

AlaYazilim AlaYazilim E Ticaret Yazılımları Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek E Ticaret, SEO, Hosting
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 13 / 46
  • Ticaret 11, (%100)
Mercedes c180 yanlış seçim.

Audi A3-A4 Alabilirsiniz. BMW 3.20 D alabilirsiniz. Mercedes E serisinden bir araç bulabilirsiniz.

Marka takıntım yok diyorsanız, daha az gösterişsiz modele sahip bir çok araç bulabilirsiniz.

Mercedes c180 karşıdan güzel, kullandım ve memnun kalmadım.

Bir kere şehir içinde 0,60 kuruştan aşağı yakmıyor. Yol tutuşu güzel ama araba çok sert. Karşıdan mercedesi var derler ama siz içerde o mercedesin eşsiz konforunu yaşayamazsınız.

Mercedes e serisi dediğim şu http://i.hizliresim.com/ogz2mX.jpg

Bir çok yeni arabaya 10 basar. Bunun farklı varyasyonları var, siz bakarsınız detaylı.

Konfor, keyif, güvenlik, yüksek süratte iyi yol tutuş ve ekonomik yakıt (aldığınız araca göre ekonomiden söz ediyorum) diyorsanız, Mercedes E180 ya da her hangi bir E serisi.

Mercedeste C serisi alınmaz.

wmaraci
wmaraci

Panda Panda ctrlpanda.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Editör - Blog Yazarı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Ş** E**
  • Mesajlar 315
  • Beğeniler 126 / 138
  • Ticaret 0, (%0)
2 yıl önce 70 bine kasgo, sigortası içinde hyundai i20 full paket dizel aldım. Şu anda nedir bilmiyorum. Ancak çok memnunum hem geniş hem genç arabası gibi spor hemde canavar gibi. Trafikte uzun yılda banamasın demedi. kaç defa mersin-elazığ arası yaptım. Yakıt resmen yakmıyor kokluyor. Çünkü mersin-elazığ arasını yaklaşık 900km sanırım. 250 TL ile yaptım ve içinde yakıt arttı bile. Bana göre o paraya alınabilecek sıfır, en dolusu, yakıt yakmayan ve geniş araçlardan bir tanesi hyundai i20 dir. (üstü açılıp kapanıyor bu arada.)
uzunlarpc Heisenberg0133

kişi bu mesajı beğendi.

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
Hocam o kadar parayı Mercedes C serisine vermeyin.

Ford Mondeo bakın. Titanyum paket + Tekno paketi olan bir Mondeo bulursanız kaçırmadan alın. Hatta gidin ford bayine bir test edin. Pişman olmayacaksınız.

2004 den 2017 yılına kadar reno clio kullandık. Şuan Ford Focus 2012 (Titanyum + Tekno paket ). Aradaki fark inanılmaz. Bir yol tutuşu var akıllara zarar. Viraja giriyorsun gaz veriyorsun. Arabada tık yok. En son 220 Km hızla İzmir otobanında viraj dönüyorduk :D

80-100 arası Mondeo bulursun.

https://youtu.be/Z5MEqWvYBg4?t=1061 Bildiğin kedi hocam :D

Bide şöyle bir seçenek var.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2016-ford-mondeo-1.5-titanium-35.000-km-de-aninda-kredi-ile-529615633/detay
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-3ay-ertelem-2015-mondeo-sunroof-isitma-sogutma-deri-hafiza-masaj-521285464/detay
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-bmotors-2015-ford-mondeo-1.5-titanium-plusmasaj-plus-g.gorus-full-529570966/detay

cagdaskorkmaz.com.tr

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
100 bin civarlarında 1.5 benzinli mondeo alınabilir. Kullandım, gayet konforlu araç.

70 bin civarlarına da sıfır astra sedan alabilirsin, 1.6 benzinli. LPG takarım dersen 74'ü falan bulur.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

ersin55 ersin55 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bilgisayar teknisyeni
  • Konum Avusturya
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
2008 model kompresor benzinli amg paketini almistim c180 modelinin tip guzel surus iyi ama bagaj kucuk kpmpresor oldugu halde sehir ici 8 9lt yakiyor dizeli ise 10 11 arasi biraz keyif isi bir arac ve masraflidir. Pesine yine amg e 250 aldim hersey super araba da ama kar bir hava da arabada virajdan kendi etrafinda donunce direk sattim. Suan bmw 520 kullaniyorum dizel otobanda 4.5 4.6 arasi sehir isi 6 litre yakiyor performans super. Araba alacaksan hemen karsr verme iyice arastir ona gore karar ver.

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
ersin55 Mercedes e250 ile BMW 520 arkadan tahrikli. Yani karda mercedes savuruyorsa MBW de savurur. İkiside kar arabası değiller.

yotube üzerinden Noyan kanalına bir bakın. BMW F30 kullanıyordu. Şimdi E250 kullanıyor. Kar kullanımı da var.

cagdaskorkmaz.com.tr

MelihAtasever MelihAtasever ☆☆ Atasever Media ☆☆ Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci-Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 853
  • Beğeniler 239 / 239
  • Ticaret 140, (%100)
Sana en ekonomik sağlam arabayı ileteyim o paraya hocam hiç çekinme LEON al bi tane 2016 kasa 2017 kasa led paket ve cam tavanlı düşük kmli. 1.6 az yakıyor , çekişi desen on numara. Hem spor hem geniş bagajlı hem stabil kesinlikle öneririm. 7-8 ay kullandım ihtiyaçtan sattık 12 bin kmde. Eğer düşünürsen araç tercihlerinde yardımcı olurum ulaşabilirsin bana. Tüm çevre ve sülalemin işleriyle ilgileniyorum kim var kim yok :D artı elimde 3 adet ilan mevcut galerici değilim ama düşünen arkadaşlar ulaşabilir :D

prodoviz.com
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al