Muhammed adlı üyeden alıntı

Hocam açıkçası ford mondeo`ya ön yargıyla yaklaştım fotoğraflarına filan bakmıştım ford focus gibi araba işte klasik bir şey dedim çok da beğenmemiştim. Bugün bir galeri sahibiyle konuştum denemek için gittim araba baya kalıplı gözüküyor ben ford focus gibi zannetmiştim ama baya geniş bir araba. Açıkçası çok beğendim almayı düşünüyorum. Denediğim araba aynı şunun gibi https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ford-mondeo-2.0-tdci-powership-trend-2013-63.000-km-de-527870670/detay bütün özellikleri aynı fiyatı 70 bin TL dedi. Gaza bastın mı araba uçuyor resmen lastikleri yere yapışıyor virajda filan güven veriyor. Sahibindenden araba kovalıyorum şuan temiz istediğim renkte mondeo ilana koyarlarsa alıcam.

Hocam sizce 2.0 alsam çok yakar mı 1.5 mi tercih edeyim genellikle şehir içi kullanacağım

Ben alacak olsam yakıt tüketimi ve vergi dilimi için 1.5 alırım. Ancak incelemelerine yine bir bakın.

Çok trafik yoksa hafif trafikte kullancaksanız 2.0 daha mantıklı. Ama vergi dilimi yüksek.

Birde bu attığınız ilandaki araba eski kasa. Ayrıca Trend pakete bakıyorsunuz. Yeni kasaları bunlar.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-dof-motors-hatasiz-boyasiz-50.000km-ekran-f1full-ford-mondeo-529301129/detay

Beğenmenize sevindim. Ford alan pişman olmaz. Focus da iyi arabadır. Bastın mı gidiyor yani focus da:D

Bizim focus'un donanım paketi bu şekilde:

Çift yönlü otomatik klima.
Aktif şehir içi güvenlik (35 Km kadar aracı durduramazsanız kendisi fren yapıp çarpışmaları önlüyor )
Yokuş kalkış sistemi
Çekiş kontrol ESP
Ön cam rezistansı.
Otomatik park.
Ön arka park sensörü
Star Stop
Anahtarsız çalıştırma.
Kararan dikiz ayna.
Elektrikli katlanır yan aynalar.
Hız sabitleyici
Hız limitleyici.
Sesli komut
Otomatik far
Otomatik silecek
Ambiyans aydınlatma.

buna ek olarak ekstra bunlar da alına biliyor.

Zenon far. Direksiyon ile birlikte yön değiştirerek çalışıyor.
Şerit takibi.
Sunroof
Sony ses sistemi

bir kaç şey daha vardı hatırlayamadım.

Gibi bir çok donanım focus da var. Focus da boş araba değil. Hangi paketine bindiniz bilmiyorum ama sınıfının en iyisi Focus dur.