lostyazilim

CS:GO beni çıldırttı. Oynamayın.

17 Mesajlar 2.218 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Shydox Shydox www.majerweb.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 903
  • Beğeniler 89 / 267
  • Ticaret 7, (%100)
Artık cidden gına geldi. Sırf sinirim biraz dinsin diye bu konuyu açıyorum. Öncelikle smurf nedir bunu açıklayayım. Smurf örneğin belirli bir rütbede olup farklı bir hesap ile daha düşük bir rütbede oynamaktır. Hemen hemen bütün oyunlarda geçerlidir. Gelelim olaya bilmeyenler için 18 ranklık cs go oyununda 17. ranka toplam 3-4 yılda gelmiştim emeğimle. Vac Wave ile hesabım banlandı. (hile kullanmadığım halde) Şimdi buna bazıları muhalefet olacak ama cidden hile kullanmıyordum. Vac ban yediğim için gerçek hesabımda oynayamıyorum. Belki bilgisayarımdaki virüslü bir dosya hile olarak algılanmış olabilir bilemiyorum. Her neyse hal böyle olunca yeni bir hesap aldım. Ve oynamaya başladım. Hesabı Lem rankına yani 16. ranka getirdim 3 günde. Daha sonra bir kaç gün oynamaya başladım meğer benim takımımdada hile varmış. Takımımda hile olduğu için kazandığımız maçlar o kişiler banlanınca iptal oldu. Ve rankım 16. ranktan 7.ranka düştü. Her neyse bunuda kafaya takmadım. Az önce ekipçe bir rekabetçi daha oynayalım dedik. Tabi dediğim gibi asıl rankım 17 (supreme) olduğu için 7. ranka (nova 1) 'e göre iyi oynuyordum. Karşımızada türkler geldi. 30 roundluk maçın 7-8 roundu bitti. Karşı takımdaki türkler başladılar hile kapat hile kapat. Açıklamaya çalışıyorum anlamıyorlar (anlamamak istiyorlar). Neyse maç oldu 12-0. 16 Olan zaten kazanıyor. Her neyse bu sefer dediler ki hileyi kapatmıyorsan bende açacağım. Bende dedim ben hile kullanmıyorum. Tabi karşı takım sinir olup açtılar hileyi. 14-3 ten 14-16 yaptılar. Maçı kaybettik. 7. rank'tanda 6.ranka düştüm. Hakkettiğim rank 17 iken 6. ranktayım. Böyle bir rezalet görmedim. Koskacaman bir oyunu yapan şirket oyun için yapılan hileleri aylarca fixleyemiyorlar. Oyuncular hakkettiği yerlerde oynayamıyorlar. Dediğim gibi şimdi bundan bizene diyenler olacaktır. Oyunu almayı düşünenlere en azından ön bir bilgi olur. Hafiftende olsa sinirim dindi. Her neyse dediğim gibi oyun yapımcısı oyun için yapılan hileleri aylarca (hatta bazılarını - yıllarca) fixleyemiyorlar. Evet nefretimi kustum. Bu kadardı. Oynayan arkadaşlara allahtan sabır almayı düşünenlere allahtan akıl diliyorum :)

wmaraci
reklam

EastBlood EastBlood WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 172
  • Beğeniler 23 / 36
  • Ticaret 15, (%100)
Aynı şekilde hile kullanmama rağmen bende vac ban yemiştim. O gün neyse ki kanser hastalığından kurtuldum. Sana da geçmiş olsun

Gaintagram Gaintagram "Kazandıkça Öde!" Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Instagram Web Otomasyon
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** İ**
  • Mesajlar 591
  • Beğeniler 116 / 190
  • Ticaret 24, (%100)
Supreme rankında iken birçok hile gelmesi sonucu bende hile kullanmaya başlamıştım artık ve global rankına emeksiz bir şekilde ulaştım yaklaşık 6 ay hile ile oynadım ve en sonunda tabiki banlandım 2500 saatim ve onca skin boşa gitti, şimdi tekrar başlayayım dedim ama oyun berbat bir hal almış mg ye çıkıp düşüyoruz :) üst taraf nasıldır Allah bilir. Bir an önce bırakılmalı...

• Üyelik 25.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 903
  • Beğeniler 89 / 267
  • Ticaret 7, (%100)

HesapMedya adlı üyeden alıntı

Supreme rankında iken birçok hile gelmesi sonucu bende hile kullanmaya başlamıştım artık ve global rankına emeksiz bir şekilde ulaştım yaklaşık 6 ay hile ile oynadım ve en sonunda tabiki banlandım 2500 saatim ve onca skin boşa gitti, şimdi tekrar başlayayım dedim ama oyun berbat bir hal almış mg ye çıkıp düşüyoruz :) üst taraf nasıldır Allah bilir. Bir an önce bırakılmalı...

Asla hile kullanmadım kullananlarla bilerek oynamadım. Vac ban yeme sebebimi hala merak ediyorum.

EastBlood adlı üyeden alıntı

Aynı şekilde hile kullanmama rağmen bende vac ban yemiştim. O gün neyse ki kanser hastalığından kurtuldum. Sana da geçmiş olsun

Haklısınız o vac wave hilelerin olduğu gibi hilesiz oynayanlarında canını yaktı. Şimdi supreme çıkamıyorum ki eskisinden daha iyi oynuyorum.

wmaraci
wmaraci

SefaCanDemir SefaCanDemir Front-End Developer Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Front-End Developer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 234 / 472
  • Ticaret 12, (%100)
Hile yapımına destek olan zaten kendileri. Bakın adamlar bu işe ticari olarak yaklaşıyor. Eğer sen o hileyi de para ile alıp oynayacaksan o pazarı da kendi eline alıp hileyi de kendi tasarlayıp satışa sunuyor. Bir çok paralı hile satışı olan oyunlardaki hileler yapımcı firma tarafindan pazara sürülüyor. Bir zat arkadaşım yıllarca JoyGame tarafından maaşlı olarak bu sektörde çalıştı. Kendi oyunlarına hile tasarlatıp satışını yapıyorlar dı.
2000

kişi bu mesajı beğendi.

sefacandemir.com.tr

2000 2000 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek MT
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 18 / 21
  • Ticaret 1, (%100)
Metin2 tarihinin yıllarca engelenemeyen hilesi m2bob yapımcı firmaya ait olduğu ortaya çıktı.

• Üyelik 25.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 903
  • Beğeniler 89 / 267
  • Ticaret 7, (%100)

2000 adlı üyeden alıntı

Metin2 tarihinin yıllarca engelenemeyen hilesi m2bob yapımcı firmaya ait olduğu ortaya çıktı.

SefaCanDemir adlı üyeden alıntı

Hile yapımına destek olan zaten kendileri. Bakın adamlar bu işe ticari olarak yaklaşıyor. Eğer sen o hileyi de para ile alıp oynayacaksan o pazarı da kendi eline alıp hileyi de kendi tasarlayıp satışa sunuyor. Bir çok paralı hile satışı olan oyunlardaki hileler yapımcı firma tarafindan pazara sürülüyor. Bir zat arkadaşım yıllarca JoyGame tarafından maaşlı olarak bu sektörde çalıştı. Kendi oyunlarına hile tasarlatıp satışını yapıyorlar dı.

Ama neden hile ? Yani neden bu kadar kullanılıyor.

SefaCanDemir SefaCanDemir Front-End Developer Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Front-End Developer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 234 / 472
  • Ticaret 12, (%100)
Shydox diyorum ya ticaret. Oyuncuların büyük kısmı oyunda başkalarının yapamadığı şeyleri yapma gibi bir fantastik bir isteğe sahiptir. Bu isteği hile kat ve kat sağlıyor. Kaldı ki bir çok oyuncu hile yardımı ile daha iyi oynayıp kendini tatmin ediyor. Hal böyle olunca hile piyasasının müşterisi çok oluyor. Ee yapımcı firmalar kaçırır mı bu fırsatı para zaten oyundan geliyor bir de oradan aşıralım gizlice diyip sektöre el atıyorlar.

sefacandemir.com.tr

MRCBOX MRCBOX <?echo "Hello wmaraci";?> Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webtasarim
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 365 / 296
  • Ticaret 18, (%100)
Oyuna yatirimciyi ve oyunun kalitesini dusurmekten başka hiçbirşey yapmiyorlar

PoineTR PoineTR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Bilgisayar Prog.
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 390
  • Beğeniler 112 / 111
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam aynı durum bana da oldu. (VAC yemedim ama.) Arkadaş Nova 3 bilgisayarında windows orjinalleştirme için (bana öyle dedi) dosyadan ban yedi 100-150 TL envanteri vardı gitti. Bende oyunu alalı 1-2 ay oldu. Toplam 120 saat oynadım master gardiyan rütbesindeydim. Rankı şimdiler steama mesaj attım buradan kontrol edemiyoruz dedi. Dedim bu nasıl bir saçmalıktır. Yok adamla toplasan 5-10 el oynamışımdır. Tüm rankım silindi. Birde genellikle arkadaşla oynadığımızda internet kafede oynuyoruz beraber oynayabilmek için. Gitti emekler şuanda nova 2 yaptım mal mal oyuncular geliyor ya bilerek oyunu satıyor ya cidden mal geliyor. Bide Türk diyince saçma saçma blok yapıyorlar bilerek canımı azaltıyorlar. Yerimi rakibe söylüyor. Birde hile kullananları steam toplu banladıktan sonra indirim yapıyor tekrar geliyor aynı illetler.

Bende içimi döktüm sağolun.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al