[B]ASC SCRİPT

[/B]

Genel Özellikler

• Menü altında ki sabit resmi ve içinde bulunan başlıkla beraber içeriği değiştirebilme.

• Statik ve tıklayınca alakalı alana doğru hareket etmenizi sağlayan menü sistemi.

• Başlığı ve içeriği dinamik olan Neden Biz? alanı. Bu bölümde CK Editor 4 desteği alınmış olup hiçbir html kodu kullanmadan istediğiniz gibi font-family, font-size,color vb. verebilme imkanı.

• 4 Adet Sıkça Sorulanlar başlığı altında oluşturulmuş bölüm. Statiktir, alıcı isteğiyle ekleme ya da çıkarma yapılabilir.

• Ürün Özellikleri bölümünde dinamik olarak değişebilen resim, içerik ve başlık alanı mevcut. Yine özelliklerin yazıldığı bölüm CK Editor 4 desteğiyle hazırlandı.

• Dinamik Ürün Fiyatları bölümü. Ürünleri istediğiniz gibi ekleyebilme, düzenleme ya da silme seçenekleri. Başlık harici dinamik bir sistem. Satın al bölümüne tıklayınca formun olduğu alana doğru hareket etme özelliği.

• Başlığından, görüş sahibinin resmine kadar her alanı dinamik olan bir Görüşler bölümü. Görüş ekleme, düzenleme, silme bölümleri. Resimler sistemden değil aracı bir url'den çekiliyor.

• Havale ve Eft metodları için oluşturulmuş olan Hesaplarımız bölümü. Tamamıyla dinamik özellik gösteriyor. IBAN, Banka adı ve Ad Soyad ekleme gibi bölümleri var.

• Footer alanında ki sosyal hesaplar, adres, mail ve footer telif hakkı yazısı genel ayarlardan düzenlenebiliyor.

• Form alanında ki satış sözleşmesini CK Editor 4 ile düzenleyebilme imkanı. Bunun yanında Title, Description, Keywords alanları bulunuyor. Ayrıca ana dizinde Robots.txt var. Bu sayede admin sayfaları index almıyor.

• Tema Bootstrap kütüphanesi kullanılarak yazılmış olup, PHP için de PDO kullanılmıştır. PHP ile yazılırken herhangi bir kütüphaneden yardım alınmadı. Bootstrap ile yazılması sebebiyle tamamen responsive.

Satış Özellikleri

• Form sistemi aracılığıyla sipariş alabiliyorsunuz. Ödeme seçenekleri Kapıda ödeme, eft-havale ve kredi kartı. Eft-Havale için özel bir alan var ve bu işlemi yapanlar oradan işlem ayrıntılarını göndererek güvenlik açısından teyit edilmesini sağlıyorlar.

• Kredi kartı sistemi Shopier ile çalışıyor. Ürünleri eklerken Shopier mağazanızda ki ürünün de linkini ekliyorsunuz. Böylece kredi kartıyla ödeme yapıldığında müşteriyi oraya yönlendiriyor ve aynı zamanda admin paneline bilgiler aktarılıyor.

• Eğer ürün seçilmezse ya da ödeme yöntemi seçilmezse hata veren sistem. Her hangi bir bölüm boş bırakılırsa (EFT-HAVALE BİLDİRİMİ HARİÇ) hata veriyor. Çeşitli önlemler de alınmış durumda.

ÜRÜNÜN AÇIK KAYNAK KODLU FİYATI 50 TL'DİR.

Tek Ödeme Yöntemi EnPara'dır.Kurulum Tarafımdan Ücretsiz Olarak Yapılacaktır

NOT : Scriptle ilgili herhangi bir problem çıkarsa kesinlikle yardımcı olacağıma dair söz veriyorum. Ancak bilgilerim dahilinde çözemezsem ki bu binde birlik bir ihtimaldir, sorumluluğu üzerime almıyorum. Ayrıca Script'in demosunu ve admin panel demosunu tüm ayrıntılarıyla inceleyin diye eklemiş olduğumdan dolayı lütfen Scripti almadan önce Demosu aracılığıyla tüm bölümlerini inceleyin, kontrol edin. Ben malıma güveniyorum ama problem çıkarsa, ben bunu bilmiyordum gibi bir durumla karşılaşırsanız yine sorumluluğu üzerime almayacağımı önceden belirtiyorum ki daha sonradan sorun yaşamayalım.

DEMO - ADMİN PANEL DEMO (deneme-deneme-deneme)