Merhaba arkadaşlar Instagram'da bir sayfam var burada sürekli çekiliş yapardım hediye gönderirdim millete. Neyse daha sonra bu çekiliş yaptığım firmadan bir kaç ürün alıp satayım dedim. Ürünleri ben almıyordum firma bana uygun fiyatla veriyor ben beş on TL kar koyup satıyor firmada oradan yolluyordu. Sonra biri mesaj attı işte alıcı gibi konuştu. Mesaj atan sayfa da hediyelik eşya sayfası
Toplu alacağım falan. Bende tamam dedim baya ucuza düştüm. Adam dedi fatura var mı bende yok abi öğrenciyim ek iş yapıyorum dedim. Sonra bu beni tehdit etmeye başladı vergi kaçakçısı seni bimere şikayet ediyorum bir şartla etmem bana ürünleri nereden aldığını söylersen falan,diyor ben maliyedenim. Bende dedim abi ver numaranı arayım numarasını vermiyor işte neymiş o maliyedenmis benim.onu aramam doğru olmazmış o beni arayacakmis ürünleri aldığım yeri söylersem şikayet etmeyecekmis. Arkadaşlar bu adamın amacı neydi sizce benim aylık bu ek satıştan 50 TL falan karım var.. nasıl vergi vereyim anlamadım 2-3 tane anca satiyorum ve bir ay oldu nerdeyse yapalı