wmaraci reklam
lidertakipci

tib engeli yiyen siteye 301 atmak ve düzelmemesi

8 Mesajlar 2.080 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

mevotr mevotr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 16 / 27
  • Ticaret 1, (%100)
merhabalar bir film sitemiz var digiguardians yüzünden tib engeli yedi 28 şubatta bizde 1 gün sonra yeni domaine 301 attık tüm işlemlerini yaptık google webmasterdan adres değişikliği de yaptık ama telefondan mobil veri ile eski siteye girince yönlendirmesi gerek ama hala tib engeli var gözüküyor. Kısacası sorum tib yiyen bi siteye 301 atınca anında yeni siteye yönlendirmesi lazım değil mi ? bizim sorunumuz sadece mobil veriden bakınca yönlendirmiyor direk tib engeli cıkıyor ekrana ama 301 atılı . bilgisi olan arkadaşlar yorumunuzu bekliyorum

wmaraci
reklam

MeMo MeMo SEO Candır, MeMo Uzman :) Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster, Editör, SEO Uzmanı
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad T** M**
  • Mesajlar 2187
  • Beğeniler 1198 / 578
  • Ticaret 50, (%100)
Türkiye ip adresinden girdiğiniz için yönlenmiyor. VPN ile girerseniz yönlenir.
Google'da sıralamada yerini alması (yeni domain olarak) biraz zaman alabilir.
Kısacası 301 çektiniz diye bandan kurtulmadınız

mevotr mevotr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 16 / 27
  • Ticaret 1, (%100)

MeMo adlı üyeden alıntı

Türkiye ip adresinden girdiğiniz için yönlenmiyor. VPN ile girerseniz yönlenir.
Google'da sıralamada yerini alması (yeni domain olarak) biraz zaman alabilir.
Kısacası 301 çektiniz diye bandan kurtulmadınız

301 sadece google indexlerine yani var olan indexleri yeni siteye hiçbi kayıp olmadan aktarılmasına yarıyor hocam doğru mudur direkt olarak tr ipden siteye girmeye çalıştığımızda tib engeli hep var olucak yani

• Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad T** M**
  • Mesajlar 2187
  • Beğeniler 1198 / 578
  • Ticaret 50, (%100)

mevotr adlı üyeden alıntı

301 sadece google indexlerine yani var olan indexleri yeni siteye hiçbi kayıp olmadan aktarılmasına yarıyor hocam doğru mudur direkt olarak tr ipden siteye girmeye çalıştığımızda tib engeli hep var olucak yani

aynen, zaten 301 tutarsa eski domainle ilişkin kalmayacak. Sıralamalarda kendi yerini alsın yeter.

wmaraci
wmaraci

alevyaprak alevyaprak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Aynı yöntemle bizde sitemizi başka bi domaine yönlendirdik çok bekletmedi yine yükseldi fakat içerik adult olduğu için ve o içerikler hala sitede olduğu için tekrar tib yeme durumu olur mu ya konu olarak açıp sordum ama pek cevap veren olmadı açıkçası arkadaş yazınca bir sorayım dedim :) MeMo

• Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad T** M**
  • Mesajlar 2187
  • Beğeniler 1198 / 578
  • Ticaret 50, (%100)

alevyaprak adlı üyeden alıntı

Aynı yöntemle bizde sitemizi başka bi domaine yönlendirdik çok bekletmedi yine yükseldi fakat içerik adult olduğu için ve o içerikler hala sitede olduğu için tekrar tib yeme durumu olur mu ya konu olarak açıp sordum ama pek cevap veren olmadı açıkçası arkadaş yazınca bir sorayım dedim :) MeMo

Adult siteler her gün banlanıyor. Artık biri ne zaman şikayet ederse onların kaç günde şikayeti göreceğine bağlı. Yani banlanırsın istersen 100 kere 301 çek :)

alevyaprak alevyaprak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
MeMo ya biz tib yiyen sitede baya yasak kelime kullanmıştık bunda sadece yetişkin +18 geçiyor içerikte başlıkta falan şimdi erotik sitelerden bir kaçına baktım ben uzun süredir ki bu 3-4 sene civarı açık olanlar var onlar gibi devamlı olmak için illa yasak kelimelerin olduğu içerikleri kaldırmam mı gerekiyor :D yani biri şikayet edecekte tib yiyecez korkusuyla mı yaşayacaz hep yok mu bunun bi yöntemi falan :)

• Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad T** M**
  • Mesajlar 2187
  • Beğeniler 1198 / 578
  • Ticaret 50, (%100)

MeMo ya biz tib yiyen sitede baya yasak kelime kullanmıştık bunda sadece yetişkin +18 geçiyor içerikte başlıkta falan şimdi erotik sitelerden bir kaçına baktım ben uzun süredir ki bu 3-4 sene civarı açık olanlar var onlar gibi devamlı olmak için illa yasak kelimelerin olduğu içerikleri kaldırmam mı gerekiyor :D yani biri şikayet edecekte tib yiyecez korkusuyla mı yaşayacaz hep yok mu bunun bi yöntemi falan :)

adult video ve ya resim varsa direk bam bam yapılıyor. O kalan siteler hangisi link atarmısınız?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al