wmaraci reklam
lidertakipci

sitem sizce adsenseden güzel kazanır mı?

5 Mesajlar 785 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Fatii Fatii WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 571
  • Beğeniler 44 / 121
  • Ticaret 4, (%100)
sitem

yani size göre bir yere varabilir miyim ?
3 seferdir alan adı değişikliği yapıyorum sitem sitem her seferinde yenilendiği için eski sıralara gelmiyorum buda sitemde eski domainlerin sırasını alamıyor ve bayada moral bozukluğu oldu bende. eski domainimde 2. sırada bulunduğum yazı şuan google ilk sayfaya bile daha giremedi bir ay oldu neredeyse. bir çok yazım öyle olunca baya hayal kırıklığı diyebilirim. siteyi bırakmayıda düşünüyorum açıkcası bakalım hayırlısı.

wmaraci
reklam

murro murro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Elektrik-Elektronik
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 669
  • Beğeniler 145 / 255
  • Ticaret 2, (%100)
Sitenin domaini çok güzel, akılda kalıcı ve bence marka olmaya aday bir isim. Ama sanırım içerikle pek uyuşmamış. Yani mavi dergi ismi bende daha çok; deniz, denizcilik yada tatil yerleri hakkında bilgilerin yer aldığı bir siteyi anımsatıyor.
BayKargaa brkmrtks

kişi bu mesajı beğendi.

durbibak durbibak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad D** T**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 11 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam bence bide yazım kurallarına dikkat edin büyük küçük harf olayı falan küçük ayrıntı ama göze çok çarpıyor

kişi bu mesajı beğendi.

www.hangiulkede.com

KeremMert KeremMert WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 489
  • Beğeniler 46 / 84
  • Ticaret 6, (%100)
Birde dostum bi dışardan siteye giren biri olarak bakarsan sitene çok fazla reklam var ben maksimum girer çıkarım. reklamı azaltmalısın
BayKargaa kralnerly23 brkmrtks

kişi bu mesajı beğendi.

Günde 14 TL'ye reklam vermek ister misiniz ?
wmaraci
wmaraci

Fatii Fatii WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 571
  • Beğeniler 44 / 121
  • Ticaret 4, (%100)

KeremMert adlı üyeden alıntı

Birde dostum bi dışardan siteye giren biri olarak bakarsan sitene çok fazla reklam var ben maksimum girer çıkarım. reklamı azaltmalısın

hocam reklam konusunda sadece anasayfa öyle zaten direk anasayfaya gelende yok denecek kadar az. ama sizde haklısınız bir kaç reklam eksiltirim. yorumunuz için ayrıca teşekürler.

durbibak adlı üyeden alıntı

Hocam bence bide yazım kurallarına dikkat edin büyük küçük harf olayı falan küçük ayrıntı ama göze çok çarpıyor

hiç buna dikkat etmemiştim hocam bir daha dikkat ederim yorumunuz için ayrıca teşekkür ederim

murro adlı üyeden alıntı

Sitenin domaini çok güzel, akılda kalıcı ve bence marka olmaya aday bir isim. Ama sanırım içerikle pek uyuşmamış. Yani mavi dergi ismi bende daha çok; deniz, denizcilik yada tatil yerleri hakkında bilgilerin yer aldığı bir siteyi anımsatıyor.

mavi dergi psikoloji alanında yani mutluluk anlamındada kulanabilirsin. arıca domain bencedeçok iyiydi diye aldım. ayrıca marka olmak için dergi olmam gerek :D zaten belki fark ettiysen kulanıcıların daha çok yazması için her şeyi yapmışım çünkü en fazla öyle bir marka olunur. içerik olarakta denizi tatil olarak kulanılabilir buda ayrı bir bakış açısı ama siteme ilk defa böyle denizcilikle alakalı diyen oldun :d

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al