wmaraci reklam
lidertakipci

Wordpress admin paneline girmiyor (wp-admin çalışmıyor)

4 Mesajlar 1.133 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

radyoaktif radyoaktif WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar/Elektronik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad V** A**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Üstatlar hayırlı günler. Web tasarımında pek bir bilgim olmasa da amcama basit bir site hazırlamak için geçen sene bayağı bir uğraşmıştım ve çareyi wordpress'de bulup idare eder bir site kurmuştum.

Kendi işlerim ile uğraştığımdan dolayı siteye pek bakamamıştım. Geçen bir bakayım dedim ve sitenin aşağıdaki şekilde saçmaladığının farkına vardım. Aslında sizden önce, bu sorunu nasıl çözeceğim ile alakalı bilgi alacaktım ki önceden kendim admin paneline girip biraz kurcalayayım dedim lakin sitenin sonuna wp-admin yazdığımda tepki vermediğini fark ettim, halbuki her zaman admin paneline bu yöntem ile giriyordum. Önce bu sorunu aşmam gerektiği için size sorayım dedim.

Buradaki çoğu arkadaş sağ olsun, siteyi ilk kurduğumda "armut piş ağzıma düş" demeden onlar sayesinde son haline gelmişti, hatta yönetim şifresini vermiştim bir kaç arkadaş bizzat bağlanıp halletmişti borçlarını ödeyemem, çünkü benden düzenlememi istedikleri dosyaların bile daha nerede olduğunu ve hangi satırına hangi kodu gireceğimi bilmezken, bu arkadaşlar hiç bir karşılık beklemeden sabırla sorunu çözmüştü, var olsunlar.

Site bu:

www.er-teknik.com

İlk sorunları sizin yardımınız ile çözer isem aklımdaki diğer soruları da anlayışınıza sığınarak yavaş yavaş sorarım.

1-) Siteye eskisi gibi "www.er-teknik.com/wp-admin" şeklinde giremiyorum, girmem için ne yapmam gerekiyor?

2-) Sitedeki yazı biçimleri şekiller vs bozulmuş ve sayfayı yakınlaştırıp uzaklaştırdığımda da hiç bir şekilde tepki vermiyor, bu sorunu nasıl çözebilirim?

Değiştirmemi, düzenlemei istediğiniz dosyaları bulmak için FTP ile sitenin tema klasörü içerisinde girmiş ve bekliyor durumdayım. Lütfen dosya adı verirken tam olarak nerede olduğunu ve uzantısını da söylerseniz direkt bulabilirim bazen acemilikten bulamıyorum affınıza sığınıyorum.

Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden minnettarım.

wmaraci
reklam

turker71 turker71 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek SEO/Wordpress
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 355
  • Beğeniler 31 / 48
  • Ticaret 15, (%93)
hocam yardımcı olmak isterim

radyoaktif radyoaktif WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar/Elektronik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad V** A**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Siteye son şeklini verdim sayılır arkadaşlar. Sağ olsun turker71 arkadaşın tavsiyesi ile temayı değiştirdim. Lakin tema paralı olduğu için, en azından ilerleyen zamanlarda temayı satın almaya karar verene kadar kullanışlı hale getirmek istiyorum. Bu noktada sizlere soracağım bir kaç soru olacak:

1-) Sitenin en üstüne koyduğum Er-Teknik logosunu hem tam ortalayamadım hem de sayfayı yakınlaştırıp uzaklaştırdığımda sayfayla beraber yakınlaşıp uzaklaşıyor. Halbuki ben her halükarda aynı boyutta ve tam ortada durmasını istiyorum.

2-) Ayrıca gene Er-Teknik yazan başlık kısmının arkasına çimen fotoğrafı koymak istiyorum zira aşağıdaki görselin arkasına çimen logosu yakışıyor. Bu mümkün mü?

3-) Slider kısmını, temanın pro sürümünü alana kadar değiştiremiyor muyum acaba? Zira temanın kendi fotoğrafları dönüp duruyor.

4-) Gene temanın pro sürümünü alana kadar ekranın sol üst tarafından gözüken aşağıdaki yazıyı kaldırmanın bir yolu var mı?

5-) Bu kısma müdahale etmemin bir yolu var mı? Zira gerek simgeleri olsun gerek içerikleri olsun hiç bir oynama yapamıyorum.

Anlayacağım dilden yardımcı olursanız minnettar olurum arkadaşlar.

GencTurk42 GencTurk42 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Kemer imalat
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 43 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
radyoaktif
5)nci bölümde hizmetlerimiz kısmı ve alt kısımlari editlemekmi istiyorsun

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al