Valla All in SEO yada Yoast SEO kullananların hepsi tamamen eşit derecededir. Onları birbirlerinden ayıran tek fark ürettikleri özgün içeriktir. Birisi özgün içerik üretirken diğeri kopyala yapıştır yaparsa isterse en kral seo eklentisini kullansın hiç bir işe yaramaz. Gelelim SEO paketlerine, hiç alış veriş yapmadım. Çünkü burada yer alan paketlerin hiç biri benim gözümde beş para etmez. (SEO'cu arkadaşlar kızmasın lütfen.) Neden derseniz bir çoğu zararlı veya hiç aktif olmayan paravan sitelerden back link çıkışı veriyor. Size de SEO yaptım diyor. İlk başta yükseliyorsunuz. İyi ki almışım paketi diyorsunuz. Ama bir hafta sonra en diplerde yer alıyorsunuz. Bence insan SEO'yu kendi yapmalı, öğrenmeli. Bu alanda bir çok profesyonel firma var. Ben birisinden ve en ünlü olanından teklif istedim sitem için. Cevapları;

Ulen o parayı sana vereceğime hepsine adam gibi 300-500 tane makale yazdırırım en kral teknoloji sitesini bile geçerim. Her şeyin başı özgün içeriktir. Tabi profesyonel destek almak isterseniz alın. Ve bence gerekli de ciddi bir iş yapıyorsanız ama bu kadar parada verilmez yani.