freelance iş ilanları

Sizce Nasıl Yapmalıyım Seo uzmanları ve diğer arkadaşlar buraya ?

22 Mesajlar 2.158 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

ahmetp ahmetp WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Diğer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 332
  • Beğeniler 39 / 144
  • Ticaret 1, (%100)

duzur85 adlı üyeden alıntı

hocam şuan nasıl sence

Daha iyi. Sayfa ferahlamış.

wmaraci
reklam

negiu negiu WM olmaya çalışıyoruz Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Fizyoterapist
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 2 / 183
  • Ticaret 0, (%0)
Ben bir kaç istisna dışında 600 kelimeyi geçmeme taraftarıyım. Çok uzun yazıları okumama eğilimindeyiz. Hemen işimizi halledip çıkmak istiyoruz. Dolayısıyla yazılarınızı bölüp site içi linklemeyle ve yazı içinde sağ side bar kısmında çok okunanlarla, yazı altına benzer yazıları eklerseniz daha başarılı olur gibi. Ayrıca fotoğraflarınızın alt etiketleri otomatik olarak olimpos-olimpos-1,olimpos-2 şeklinde oluşturulmuş. Resim alt etiketlerini elden geçirmenizi tavsiye ederim.(long tail keyword kullanabilirsiniz). Biraz da yazımda hatalar var gördüğüm kadarıyla.

loadmaster loadmaster WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek devlet memuru
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 226
  • Beğeniler 25 / 67
  • Ticaret 15, (%100)
Hocam kolay gelsin,
Yazı olimpos kelimesinden geçilmiyor. Bence değil yükselme, spama bire girebilirsiniz.

turkmaxi turkmaxi Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Planlama
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 893
  • Beğeniler 253 / 253
  • Ticaret 4, (%100)
Uzun yaz kesinlikle olmamali.Kisa ve oz olmali.Uzun yaziyi herkes sevmez

https://www.turkmaxi.org Webmaster Forumu
wmaraci
wmaraci

lastpavel lastpavel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad P** A**
  • Mesajlar 1146
  • Beğeniler 339 / 339
  • Ticaret 2, (%100)
hocam tavsiyem tek kalsın zamanla degerlenir zaten table of content koyulmuş gereği yok yani.Birde sizin yazınızın altındaki e mail bülten aboneliğini merak ettim :)

duzur85 duzur85 Kafa Nereye Bizz Oraya Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bankacı, Gezgin, Hayalperest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 72 / 133
  • Ticaret 1, (%100)

lastpavel adlı üyeden alıntı

hocam tavsiyem tek kalsın zamanla degerlenir zaten table of content koyulmuş gereği yok yani.Birde sizin yazınızın altındaki e mail bülten aboneliğini merak ettim :)

MERHABA HOCAM TABLE OF CONTENTİ KALDIRDIM. Gelen eleşrilere uygun değişiklikleri yapıyorum. Amacım zaten eksikliklerimi görüp düzeltmek çok saolun yorumlarınız için kullandığım eklenti WP Subscribe işine yararsa https://tr.wordpress.org/plugins/wp-subscribe/

www.gezelim.me

• Üyelik 19.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 72 / 133
  • Ticaret 1, (%100)

loadmaster adlı üyeden alıntı

Hocam kolay gelsin,
Yazı olimpos kelimesinden geçilmiyor. Bence değil yükselme, spama bire girebilirsiniz.

hocam eleştirin
dikkate aldım ilk fırsatta olimpos kelimesini azaltacağım. Saol eleştirin için

www.gezelim.me

• Üyelik 19.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 72 / 133
  • Ticaret 1, (%100)

negiu adlı üyeden alıntı

Ben bir kaç istisna dışında 600 kelimeyi geçmeme taraftarıyım. Çok uzun yazıları okumama eğilimindeyiz. Hemen işimizi halledip çıkmak istiyoruz. Dolayısıyla yazılarınızı bölüp site içi linklemeyle ve yazı içinde sağ side bar kısmında çok okunanlarla, yazı altına benzer yazıları eklerseniz daha başarılı olur gibi. Ayrıca fotoğraflarınızın alt etiketleri otomatik olarak olimpos-olimpos-1,olimpos-2 şeklinde oluşturulmuş. Resim alt etiketlerini elden geçirmenizi tavsiye ederim.(long tail keyword kullanabilirsiniz). Biraz da yazımda hatalar var gördüğüm kadarıyla.

hocam saol yorumun için dediklerinizi uygulayacağım. eklenti önerisi içinde ayrıca saol

www.gezelim.me

mandalin mandalin Seo Öğrenmeye Çalışıyorum Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İnternet Reklamcılığı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad C** T**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 8 / 23
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam ortalaması gayet güzel.... Yanlış anlamayın ben biraz kullanıcı deneyimi konusunda hassasım... Bu sefer sadece biraz yayık olmuş. Uzun satırlar gözü yorar bilhassa mobil kullanım alışkanlığının oturmasından sonra kullanıcılar artık sütun şeklinde diklemesine yazıları daha çok tercih ediyorlar... Tabi bu çok detay :) Ayarlayabilirseniz güzel olur, geçen sefer satır uzunluğu çok iyiydi bu sefer sanki biraz yayık :) [Bu arada Google arama ekranı güncellemesini görmüşsünüzdür Google da artık arama ekranını scroll down refleksine göre optimize etmiş durumda]

• Üyelik 19.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 72 / 133
  • Ticaret 1, (%100)

mandalin adlı üyeden alıntı

Hocam ortalaması gayet güzel.... Yanlış anlamayın ben biraz kullanıcı deneyimi konusunda hassasım... Bu sefer sadece biraz yayık olmuş. Uzun satırlar gözü yorar bilhassa mobil kullanım alışkanlığının oturmasından sonra kullanıcılar artık sütun şeklinde diklemesine yazıları daha çok tercih ediyorlar... Tabi bu çok detay :) Ayarlayabilirseniz güzel olur, geçen sefer satır uzunluğu çok iyiydi bu sefer sanki biraz yayık :) [Bu arada Google arama ekranı güncellemesini görmüşsünüzdür Google da artık arama ekranını scroll down refleksine göre optimize etmiş durumda]

Hocam tema ayarlarını kurcalıcam .gooogle olayını pek anlamadım sana zahmet açıklasana

www.gezelim.me
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al