wmaraci reklam
lidertakipci

Google News İçin Sitemiz Uygun Mu?

17 Mesajlar 1.565 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

btnaslan btnaslan Bilinen Hayatı Kodlayın Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek WebMater, Seo, YouTuber
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 131 / 220
  • Ticaret 16, (%100)
cnrsgr hocam 0850 numara için başvuru yaptık size son bir şey daha sormak istiyorum ben sosyal medya için news kategorilerinden hangisini seçmeliyim.

https://prnt.sc/iyix8v

https://prnt.sc/iyixif

wmaraci
reklam

cnrsgr cnrsgr Caner Sağır Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Ajans Direktörü
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 738
  • Beğeniler 58 / 463
  • Ticaret 46, (%98)
Ben olsam Eğlence ya da Teknoloji seçerdim

• Üyelik 08.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 131 / 220
  • Ticaret 16, (%100)
cnrsgr hocam size pm attım bakabilir misiniz

Rahatsız ettiysem kusura bakmayın

Company Company Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek SEO / Wordpress
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 0 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
News için dikkat etmeniz gereken noktalardan bor doğeride kullanıcı deneyimidir. Gezmesi kolay olan siteler her zaman bir adım öndedir ve ek olarak sadece kopyala yapıştırı pek sevmiyorlar. Sadece 100 özgün haber bir sitemi news alıp satmıştım zamanında. Domain kötü, tema kötü site yavaştı. Denemek için başvurmuştum kabul edildi. İletişim sayfası :
Tüm talep ve isteklerinizi, haber kaldırtma ve tekzip isteklerinizi,şikayet ve önerilenizi aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizlere iletebilirsiniz.

Gerekli işlemleri yapmak ve isteklerinizi karşılamak için bizlere 24 saat verin.
Değerli düşünce görüş ve önerileriniz için sizlere teşekkür ederiz.

Aşağıdaki Telefon numaralarından Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

GSM : 00 90 555 555 5555
Mail : bilgi@xxxxx.com
En Uzun 24 Saat içerisinde sizlere dönüş yapılacaktır.

Gizlilik politikası :
© Copyrigth 2016 www.x.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları www.x.com’a aittir. www.x.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar www.x.com’ın yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www.x.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. www.x.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the www.x.com. However, sometimes the www.x.com uses third parties to process your information. www.x.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the www.x.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the www.x.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the www.x.com and its services. When you use www.x.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the www.x.com cookies section of our full Privacy Policy.

Künye :
İmtiyaz Sahibi / Grantee
Isim aoyisim+ admin@z.com
Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Isim soyisim+ admin@x.com
Editörler / Editors
Isim soyisim + x@hotmail.com
Isim soyisim + x@gmail.com
Isim soyisim + x@gmail.com
Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Isim soyisim + x@hotmail.com
Hukuk Danışmanı / jurisconsult
Isim soyisim
Mali Müşavir / financial advisor
Isim soyisim
Reklam / Advertise
Isim soyiaim
Adres/Addresse
Adres buraya
bilgi@x.com
Yazılım ve Sistem Yönetimi / Software Administration
İsim isim + admin@x.com

Gizlilik Politikası-Kullanıcı Sözleşmesi

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
X haber harici linklerin sorumluluğunu almaz

Not : Mobilim siteyi sabah incelerim.
Not iki : site sayfaları hala aynı kalmış benim bilgilerim kalmış kendinize göre düzenleyin.
btnaslan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 08.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 131 / 220
  • Ticaret 16, (%100)
Company Hocam iletişim bölümü vesaire hepsi var yarın da telefon numarası ekleyeceğim sanırım başka bir eskisigim kalmadı başvuru kısmında sadece bir kaç yerde takıldım pm atarsanız detaylı konuşabiliriz hocam

sworks sworks WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)

Company adlı üyeden alıntı

News için dikkat etmeniz gereken noktalardan bor doğeride kullanıcı deneyimidir. Gezmesi kolay olan siteler her zaman bir adım öndedir ve ek olarak sadece kopyala yapıştırı pek sevmiyorlar. Sadece 100 özgün haber bir sitemi news alıp satmıştım zamanında. Domain kötü, tema kötü site yavaştı. Denemek için başvurmuştum kabul edildi. İletişim sayfası :

Gizlilik politikası :

Künye :

Not : Mobilim siteyi sabah incelerim.
Not iki : site sayfaları hala aynı kalmış benim bilgilerim kalmış kendinize göre düzenleyin.

Hocam müsadeniz olursa iki sorum olacaktı,

Öncelikle bu gizlilik, iletişim gibi verdiğiniz yazılarda, url leri kendi sitemize göre değiştirip eklersek Google'ın site geneline kopya içerik gibi bir muamele yapması söz konusu mu? Cümlelerde değişiklik yapmalı mıyız demek istediğim.

İkincisi ise yeni bir haber sitesi kurduğum için şuan benden başka editör, yönetici vs. mevcut değil. Yalnızca ben yönetiyorum başlangıç için. Yine de künye sayfası oluşturmalı mıyım sizce?

Teşekkür ederim

cnrsgr cnrsgr Caner Sağır Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Ajans Direktörü
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 738
  • Beğeniler 58 / 463
  • Ticaret 46, (%98)

kocakserdar7 adlı üyeden alıntı

Hocam müsadeniz olursa iki sorum olacaktı,

Öncelikle bu gizlilik, iletişim gibi verdiğiniz yazılarda, url leri kendi sitemize göre değiştirip eklersek Google'ın site geneline kopya içerik gibi bir muamele yapması söz konusu mu? Cümlelerde değişiklik yapmalı mıyız demek istediğim.

İkincisi ise yeni bir haber sitesi kurduğum için şuan benden başka editör, yönetici vs. mevcut değil. Yalnızca ben yönetiyorum başlangıç için. Yine de künye sayfası oluşturmalı mıyım sizce?

Teşekkür ederim

Google News'in "haberleriniz kesinlikle özgün olsun" diye bir talimatı yok. Yani kopya içerikle de News başvurunuzu onaylatabilirsiniz.

Editör, yönetici dışında hukuk danışmanı gibi alanların da dolu olması gerekir. Kadrosu olduğuna inanılmayan bir internet sitesi için News'in onay vereceğini hiç düşünmüyorum.
sworks

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al