wmaraci reklam

Kişisel Site İçin Tasarım Önerileriniz Nelerdir?

5 Mesajlar 725 Okunma
wmaraci reklam

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)
Merhaba hocalarım kişisel bir site açmayı planlıyorum. Blog felan yapmayacağım sadece kendimi, çalışmalarımı ve yapabileceklerim konusunda bilgiler olacak.

Karakalem olarak çizim yaptım kodlamaya yavaş yavaş başladım. Şimdi merak ediyorum bu tarz CV tarzındaki siteler için bir öneriniz var mıdır?

Sizce mutlaka olması gereken veya olmaması gerekenler nelerdir?
cihatnet

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Fearles1453 Fearles1453 Bir umuttur yaşamak! Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek WebCoder
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 930
  • Beğeniler 251 / 250
  • Ticaret 26, (%100)
Takipteyim +
ASametYildirim

kişi bu mesajı beğendi.

cihatnet cihatnet Rüzgara kapılmış gidiyorm Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Proje Koordinatörü
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 815
  • Beğeniler 442 / 99
  • Ticaret 14, (%100)
Takipteyim.
ASametYildirim

kişi bu mesajı beğendi.

THEX3T4R THEX3T4R @Back-End Developer. Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek @Back-End Developer.
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad R** E**
  • Mesajlar 693
  • Beğeniler 24 / 200
  • Ticaret 1, (%100)
www.receperdogan.net bu benim kişisel blogum inceliye bilirsiniz.
Önerim kendi uzmanlık alanınızdaki konularda sergilemek için değilde en azından link vermek için bilgilerinizi makaleye dökmenizdir.
Önerilerim şunlardır.
2 Tane site projesini sergileyip bunları bunları biliyorum diyip 1 tanede iletişim ekleyecekseniz hiç uğraşmayın. İnsanların sizi belirli bir konuda bilgili bilmesi ve bu konuda sitenizi kullanmasını sağlayın. Yeteneklerinizi ve uzmanlığınızı konuşturan makaleler ile hit ve kullanıcı cekebilirsiniz.
Projelerinizi ve yapacağınız işleri aklınızda bulunan şeyleri sitenizde sürekli olarak güncel tutmanız önemlidir.
bir diğer önemli husus ise siz bir müzisyen veya ünlü bir yıldız değilseniz siteye girer girmez A şahsı ve arkada resim gibi şeyler genellikle gülüp kapatırım. Kişisel blog kişinin uzmanlık alanı içerisinde bilgisini sergilediği bir alandır.

wmaraci
wmaraci

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)

THEX3T4R adlı üyeden alıntı

www.receperdogan.net bu benim kişisel blogum inceliye bilirsiniz.
Önerim kendi uzmanlık alanınızdaki konularda sergilemek için değilde en azından link vermek için bilgilerinizi makaleye dökmenizdir.
Önerilerim şunlardır.
2 Tane site projesini sergileyip bunları bunları biliyorum diyip 1 tanede iletişim ekleyecekseniz hiç uğraşmayın. İnsanların sizi belirli bir konuda bilgili bilmesi ve bu konuda sitenizi kullanmasını sağlayın. Yeteneklerinizi ve uzmanlığınızı konuşturan makaleler ile hit ve kullanıcı cekebilirsiniz.
Projelerinizi ve yapacağınız işleri aklınızda bulunan şeyleri sitenizde sürekli olarak güncel tutmanız önemlidir.
bir diğer önemli husus ise siz bir müzisyen veya ünlü bir yıldız değilseniz siteye girer girmez A şahsı ve arkada resim gibi şeyler genellikle gülüp kapatırım. Kişisel blog kişinin uzmanlık alanı içerisinde bilgisini sergilediği bir alandır.

Hocam çok teşekkür ederim ama konuda da belirttiğim gibi bir blog sitesi açmayı planlamıyorum sadece bir işe girerken iş verenin benim hakkımda detaylı bilgi bulmasını amaçlıyorum. Yani sadece özgeçmişimi, neler bildiğimi ve neler yapabileceğimi yayımlayabileceğim hakkında bilgi verebileceğim bir site açmayı planlıyorum.
cihatnet

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al