Merhaba adım Burak Türk, 6 aylık bebekliğimde Osmaniye' de camii avlusunda bulundum. 6 aylık bebekliğimde Annem babam veya akrabalarım bulunmayınca beni Antalya Zübeyde Hanım Çocuk yuvasına vermişler. 6 aylık bebekliğimden bu yana annemi babamı ve akrabalarımı hiç görmedim. Bebekliğimden beri hep yuvada büyüdüm. 13 yaşından beri kendimi geliştirererek yurtdan aldığım kurs ile SEO, web yazılım ve android uygulamalar yapmaktayım. Yurtdan yaşım dolunca çıkıp Ankara' da askerliğimi yaptım. Askerliğim bittikten sonra yazılım şirketleri istanbulda olduğu için tek başıma İstanbul' a geldim. Referans bulamayınca oralara giremedim. 2 yıldır İstanbul, da tek başıma yaşıyorum yerim yurdum belli değil. Yıllardır ailemi ve akrabalarımı aradım ama kimliğimi adımı soyadımı ve ana baba adımı yurt koyduğu için ailemi bulamadım. Nufüs müdürlüğünde aile kütüğümde kimse görünmemektedir. Bazen web yazılımla ilgili iş olduğu zaman paramı kazanıp pansionda kalıyorum. Her gün web yazılım işi olmadığı için çoğu zamanlar dışarda kalmaktayım. Wmaracındaki kşiler benim kafa dengimde olduğu için buraya yazma kararı aldım. Haziran ayında memur olacağım. O zamana kadar sıcak bir kalcak yere ve aş ihtiyacım var. Web yazılım işi yaptırmak isteyen olursa kazandığım parayı pansiona verip kalcak yerimi ayarlayacağım.
0535 505 77 76 cep numaram.
Web sitem: olindoo.com

Gazete haberim: http://www.hurriyet.com.tr/gundem/yurtta-yetisen-burakin-feryadi-beni-bul-anne-21535570