freelance iş ilanları

Yolda Yürürken Karşıdan Kendinizin Geldiğini Görseniz, Ne Yaparsınız?

11 Mesajlar 2.332 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

sokakroportajlari sokakroportajlari WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Bilisim uzmani
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 492
  • Beğeniler 177 / 126
  • Ticaret 0, (%0)
Yolda yürüyorsun ve karşından "sen" geliyorsun. Evet evet "sen"! Koşar boynuna mı atlarsın yoksa borç para mı istersin?

Sokak Röportajları iftiharla sunar; "Yolda yürürken karşıdan kendinizin geldiğini görseniz ne yaparsınız?"

wmaraci
reklam

mxaksoy mxaksoy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1358
  • Beğeniler 482 / 344
  • Ticaret 3, (%100)
Parası varsa para isterim :)

Heisenberg0133 Heisenberg0133 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Jr. Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 641
  • Beğeniler 768 / 377
  • Ticaret 14, (%100)
WebMaster forumunun düştüğü hale bak. Youtube kanalınız değil burası sayın @sokakroportajlari. İnsanlar WebMaster Forumunu Bilişim Sektörü ile alakalı bilgi almak,yardımlaşmak ve birlikte birşeyler üretmek için kullanır. Lütfen ait olduğunuz yere gidiniz burası sizlik bir yer değil, ayrıca en son kimin ne zaman seks yaptığı gibi sorularda açıkcası bizi ilgilendirmiyor.
modaeksen useranonimm Mastermeido

kişi bu mesajı beğendi.

bdrhnbaran bdrhnbaran OBirCanavar :) Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 345
  • Beğeniler 63 / 39
  • Ticaret 6, (%100)

Heisenberg0133 adlı üyeden alıntı

WebMaster forumunun düştüğü hale bak. Youtube kanalınız değil burası sayın @sokakroportajlari. İnsanlar WebMaster Forumunu Bilişim Sektörü ile alakalı bilgi almak,yardımlaşmak ve birlikte birşeyler üretmek için kullanır. Lütfen ait olduğunuz yere gidiniz burası sizlik bir yer değil, ayrıca en son kimin ne zaman seks yaptığı gibi sorularda açıkcası bizi ilgilendirmiyor.

Konu doğru yerde ve yaptıkları çalışmayı bizlerle paylaşmışlar ne zorunuza gitti anlayamadım ? Ayrıca bu forumda o kadar saçma konular açılmasına rahmen emek verdikleri video'yu bizimle paylaşan bu kardeşlerime bunları denemeniz yani size yakıştıramadım. Bronz üyesiniz diye forum sizin sandınız herhalde her istediğinizi kovamazsınız ! Konular sizi ingilendirmiyorsa izlenemezsiniz olur biter, kimseye zorla video'muzu izleyin demiyorlar.

Doğrulama almadan işlem yapmayınız.
wmaraci
wmaraci

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

Forumu satın falan aldın haberimiz mi yok? Kimsin sen ve ne hakla bunları yazabiliyorsun. Üyenin konu açtığı yer ve içerikleri gayet uygun. Sana uygun değilse konuya girmezsin videoları da izlemezsin olur biter. Boş boş konuşup gereksiz polemik yaratma. Kimin ne zaman seks yaptığı da bir zahmet seni ilgilendirmesin. Belli ki her konuya maydonoz olan bir tipsin.

Saygılı olmayı öğrenmelisin. Bilişim forumu diye kodların hava da uçuşması gerekmiyor her şeyin belli bir kategorisi var. Sanarsın yapay zeka algoritması geliştiriyor şu sözlere havalara bak hele. Şaka gibi.

• Üyelik 30.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 641
  • Beğeniler 768 / 377
  • Ticaret 14, (%100)
Yakında bütün başlıklar çöp olmaya başlayınca ve elimizde adam akıllı dolaşmaktan zevk aldığımız tek platformuda kaybedince anlarsınız demek istediğimi. İstediginiz kadar fikirlerime saldırganca cevap yazın umrumda değil. 3 kuruş verdim diye de bu platform benim demiyorum, güzel bir platformu hepbirlikte koruyamazsak yarin öbür gün bilişim ile alakasız konulardan kendi işlerimize uygun içerik ve insan bulamayacağız

genchakan genchakan Her Şeyi Blogluyorum Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 936
  • Beğeniler 186 / 133
  • Ticaret 0, (%0)
Videoyu izlemedim de yorumlar harika ya :😆😆😆

herseyiblogluyorum.blogspot.com

53456 53456 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2422
  • Beğeniler 1174 / 895
  • Ticaret 20, (%100)
yerden kaldırırım
PealonTeor

kişi bu mesajı beğendi.

bdrhnbaran bdrhnbaran OBirCanavar :) Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 345
  • Beğeniler 63 / 39
  • Ticaret 6, (%100)

Yakında bütün başlıklar çöp olmaya başlayınca ve elimizde adam akıllı dolaşmaktan zevk aldığımız tek platformuda kaybedince anlarsınız demek istediğimi. İstediginiz kadar fikirlerime saldırganca cevap yazın umrumda değil. 3 kuruş verdim diye de bu platform benim demiyorum, güzel bir platformu hepbirlikte koruyamazsak yarin öbür gün bilişim ile alakasız konulardan kendi işlerimize uygun içerik ve insan bulamayacağız

O zaman forum yönetimine bildir kardeşim bu bölüm adı üstünde bu iş için açılmış ama sen gelip bu nasıl konu diyorsun. Forum da olan bir bölüme açılan konu doğru ve bir yanlış yok ama sen bunu biraz anlamak da zorluk çekiyorsun. Yazı boyutunu büyüterek bir daha bak derim aksi halde göz doktoruna gitmen şart olacak.

Doğrulama almadan işlem yapmayınız.

• Üyelik 30.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 641
  • Beğeniler 768 / 377
  • Ticaret 14, (%100)
Daha fazla bisey söylemek istemiyorum, bana katılmayan var ise fikirlerine saygı duyuyorum. Ancak yazdığım fikirlerime gelen beğenilere bakınca sadece böyle düşünen ben değilmişim bunu görmekte sevindirdi beni. Herkese iyi forumlar
muratkondak modaeksen

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al