wmaraci reklam
lidertakipci

Konu silinebilir mi?

33 Mesajlar 5.930 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Disco Disco WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 435
  • Beğeniler 280 / 131
  • Ticaret 12, (%92)

ProSeller adlı üyeden alıntı

Merhaba kardeşim. Bu yaşta böyle bir başarı elde ettiğin için seni tebrik ederim. Hayallerinin peşinden gitmeyi de ne olursa olsun bırakma; ki yolun yarısından fazlasını almışsın zaten, benim sana bunu söylememe gerek bile yok :).

Merak ettiğim bir konu var, kitap başı 1 TL kazanılıyor yazmışsın yukarıda; söylediğin gibi satılan her kitap için 1 TL mi kazanıyorsun, yayınevleri bu kadar yüksek masraflar mı alıyor senden?

Evet her satılan kitap için 1tl kazanıyorum. İsmin ve önceden çok iyi satış yaptığın bir kitabın yok ise yani isim yapmamis yayinevine kendini kanitlayamamissan 1tl kazanirsin ama bir ahmet ümit gibi kaliteli ismi bilindik bir yazar olursan 1tl değil üstüne on odeme yapar kitap başı 4-5tl para bile verirler. Çünkü bu adam çok sattığı bir kitabi var ve ismi var. Ben daha 18 yaşındayım ve ilk eserim :) eh hal böyle olunca 1tl ye muhtaç kalıyorum birde aileye kendini kanitlama meselesi var onlar ayri :)

wmaraci
reklam

Trablus Trablus Başarı = Doğru Strateji Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Analist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 28 / 59
  • Ticaret 7, (%100)
Calismalarinizda basarilar bu yolda kıskançlık, cekememezlilik, gibi durumlarla karsilasabilirsiniz. Zaman kaybetmemek icin cevap vermenize gerek bile yok okuyun geçin bu kadar
Disco

kişi bu mesajı beğendi.

www.hizlikazanc.org

• Üyelik 17.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 435
  • Beğeniler 280 / 131
  • Ticaret 12, (%92)

ercnnakar adlı üyeden alıntı

bana bir gördelini at. kişisel web siyemde reklmını yapayım

Çok teşekkür ederim instagramdaki şu görseli kullanabilirseniz çok sevinirim

https://www.instagram.com/p/BhjgmcUB4kc/

Loving Loving instagram hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 08.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 220 / 107
  • Ticaret 10, (%100)
Kesinlikle alacağım başarılar.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 17.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 435
  • Beğeniler 280 / 131
  • Ticaret 12, (%92)

HizliKazanç adlı üyeden alıntı

Calismalarinizda basarilar bu yolda kıskançlık, cekememezlilik, gibi durumlarla karsilasabilirsiniz. Zaman kaybetmemek icin cevap vermenize gerek bile yok okuyun geçin bu kadar

Kesinlikle bundan sonra öyle yapacağım abi. Çok teşekkür ederim desteklediğiniz için sizin gibiler sayesinde kendimi iyi hissediyorum abi var ol

Lions Lions WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web-Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1027
  • Beğeniler 366 / 534
  • Ticaret 5, (%100)
Yakın zamanda ben de bir kitap yazdım (Yaş 23) ve ne kadar zor bir şey olduğunu biliyorum. Alelade, planlayarak, ayarlanarak yazılacak bir şey değil. İlham denen o belirsiz duygunun, isteğin, bilginin ve daha pek çok faktörün bir araya gelmesiyle olan bir şey. Bazen 1 ay yazamazken bazen 1 günde dökülüverir sayfalar. Sen bunu 18 yaşında yaptın. Canı gönülden kutlarım dostum. Kitabını en kısa sürede sipariş edip okuyacağım. Devamını dilerim başarının.
Disco

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 17.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 435
  • Beğeniler 280 / 131
  • Ticaret 12, (%92)

Lions adlı üyeden alıntı

Yakın zamanda ben de bir kitap yazdım (Yaş 23) ve ne kadar zor bir şey olduğunu biliyorum. Alelade, planlayarak, ayarlanarak yazılacak bir şey değil. İlham denen o belirsiz duygunun, isteğin, bilginin ve daha pek çok faktörün bir araya gelmesiyle olan bir şey. Bazen 1 ay yazamazken bazen 1 günde dökülüverir sayfalar. Sen bunu 18 yaşında yaptın. Canı gönülden kutlarım dostum. Kitabını en kısa sürede sipariş edip okuyacağım. Devamını dilerim başarının.

Kesinlikle öyle çok güzel yazmışsıniz ellerinize sağlık sağ olun teşekkür ederim 😊 Umarım beğenir elestirilerinizi yazarsiniz cok mutlu olurum

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)

Lions adlı üyeden alıntı

Kardeşim senin kitabını da görebilir miyiz, basıldı mı yada neyle alakalı ?
Diğer arkadaşa da hayatında başarılar diliyorum.

• Üyelik 17.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 435
  • Beğeniler 280 / 131
  • Ticaret 12, (%92)

Lions adlı üyeden alıntı

Çok teşekkür ederim abi :) Sen neler yazıyorsun abi birbirimize Bilgi paylasimi yapabiliriz :)

instacipanel instacipanel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek sosyal medya
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad Ö** B**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 40 / 27
  • Ticaret 5, (%100)
kitaba yorum yapan nickini wmaraci yapmasa iyiymiş :D

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al