wmaraci reklam
lidertakipci

1000 Dolar Serrmaye ile Sizce Hangisi ?

27 Mesajlar 2.964 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Praticaret Praticaret Praticaret | Tam Entegre E-Ticaret Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek E-Ticaret Sistemleri
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 292
  • Beğeniler 70 / 69
  • Ticaret 2, (%100)

Meto34 adlı üyeden alıntı

1000dolara kripto para cihazı alamazsın en azından rig yapamazsın. Ek olarak btc miner cihazı da alamazsın düşük seviye alırsın oda sigara paranı çıkartır anca. Bence youtuber set yap. İlgili olduğun alanda video çek.

Pardon hocam ben olayı 10.000 $ olarak görmüşüm.

Euphrates adlı üyeden alıntı

Emincan coin sektöründeyim zten. Coin sektörü bir çalışma sektörü değildir..

Çalışma sektörü olarak ilgilendiğiniz bir alan ve ya merakınızı çeken bir iş yok mu hocam ?

Praticaret | Pratik E-Ticaret Sistemleri
wmaraci
reklam

Euphrates Euphrates Bir tutam HUZUR ! Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Error / %&
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2978
  • Beğeniler 0 / 628
  • Ticaret 119, (%100)
Sadece şuanda iş odaklı.

* Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!

Meto34 Meto34 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Müdür
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 361
  • Beğeniler 10 / 57
  • Ticaret 1, (%0)
emincan038 estafrllah hocam. Bu arada arkadaşın coin sektörü çalışma sektörü değildir lafına katılmıyorum. Şuan en popüler ve yüksek teknolojileri barındıran sistemleri içeriyor kripto paralar. Mining işi başlı başına bir çalışma sektörü. Borsa ve finans bilginiz var ise coin borsası da ayrı bir çalışma sektörüdür. Danışmanlığı da ayrı bir sektördür. Bu böyle vs vs gider.

• Üyelik 25.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 292
  • Beğeniler 70 / 69
  • Ticaret 2, (%100)
Meto34, hocam bu konuda size katılıyorum. Şuan da hem borsa işine bakıyoruz müşterilerimizi yatırım konusunda yönlendiriyor danışmanlık yapıyoruz aynı zamanda Çin ile bir ticaret ağımız var ve cihaz talebinde bulunan para yatırmaktansa bir yandanda kendi üretiminide yapmak isteyen müşterilerimize cihaz desteği sağlıyoruz. Ortada işini düzgün ve hakkıyla yapmaya çalışan birisi varsa ve bir emek harcanıyorsa o işin çalışma alanı sayılmayacak bir yönü yok.
Meto34

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 25.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 292
  • Beğeniler 70 / 69
  • Ticaret 2, (%100)
Gerçekten reel anlamda bir işim olsun diyorsanız 1.0000 $ ile ne tür bi iş yapılır ve ne kadar getirisi olur bilemiyorum. İnternet üzeri değilde gerçek hayatta bir işim olsun diyorsanız bütçeyi yükseltmenizde fayda var. İlgili olduğunuz alanlarda şansınızı deneyin sevebileceğiniz meslek alanlarına yatırım yapın derim.

Euphrates Euphrates Bir tutam HUZUR ! Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Error / %&
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2978
  • Beğeniler 0 / 628
  • Ticaret 119, (%100)
Meto34

2016 nın başlarından beri coin sektörünün içindeyim ve biliyorum, en çok güvenilen coinlerin bile insanlara ne yaptığını gördüm, deli gibi burada iota alanlarıda gördüm xrp hayranlarını da gördüm, komisyonlu bozum işi ile de uğraştım yüksek miktarlarda bozumlarıda yaptım, anlık anlaşmada ki kelime hataları ile nasıl zarar edildiğini de gördüm, coinsektörü ne yatırım alanıdır bana göre ne de iş alanıdır, para kazanırsınız buna lafım ypk ben de hatrı sayılır rakamlaı komisyola al sat içinden bahsediyorum, ama coin sektörünün bir kere çıkış amacı incelenmesi gerekiyor çıkış amacı para transferlerinde dünyanın en uç noktasına kolay yoldan ulaşmak biri sosyal medyayı hedefler biri bankayı hedefler farketmez..

Reel anlamda iş aramıyorum, rakam düşük gelmiş olabilir amaç gelen yorumlarla bir fikir elde edip bu alanda ilk adımı atıp getiri durumunagöre işi büyütüp güzel gelirler elde etmek, artık çok fazla beden işçiliğinde ziyada internet üzerinde iş elde etme isteğim var umarım kendimi net açıklamışımdır, bu e ticaret olur instagram satıl olur e ticaret site destekli yada. E pin işi olur bunları yapmış olan arkadaşların fikirlerini almaya çalışıyorum..

emincan038

* Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!

Meto34 Meto34 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Müdür
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 361
  • Beğeniler 10 / 57
  • Ticaret 1, (%0)
Anladım Saygılar. Ben yıllardır internette her alan ile uğraştım araştırma yaptım ve uyguladım. Hem web tasarım hem sosyal medya hem e-ticaret vb. tüm unsurlara hakim olmak için çabaladım. Farkettim ki internet çok daha büyük bir dünyaymış. Çok fazla hafife aldığımı farkettim ve bu süreçte çok fazla zaman kaybettim. Sana diyebileceğim tek bir tavsiye var. O da inandığın tek bir alanda ilerlemen,uygulaman ve uzmanlaşman.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al