wmaraci reklam

elektronik sigara hakkında

13 Mesajlar 1.913 Okunma
wmaraci reklam

senasevde senasevde WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / K
  • Meslek yine öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 9 / 24
  • Ticaret 13, (%100)
@onurkaplan esigaram.us forumunda yer alan ilanlardan alabilirsiniz. ben birçok ürün aldım, yurtdışından 10 sipariş verdiysem 5'i geri dönmüştür. o nedenle forumdan almak daha mantıklı olabiliyor bazen.
bu arada, esigara bağımlılık mı, evet. ama sigarayı içmeden duramıyorken, esigarayı yanınıza almayı unuttuğunuzda küfürler etmeye başlamıyorsunuz. bağımlılık yapan madde aynı zaten Erhanyavuz91 daha iyi bilir, adı NİKOTİN.
onu da zamanla azaltırsınız. sonuçta ne kadar nikotinle kullanmak istediğiniz sizin belirleyebileceğiniz birşey.

wmaraci
reklam

Being Being İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Metin Yazarı/Editörü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 935
  • Beğeniler 1087 / 1028
  • Ticaret 91, (%100)
senasevde senin de söylediğin gibi maalesef araştırma yapmadan ön yargılarla karşılayan arkadaşları anlamak zor ama ben yine de açıklama yapmaya çalışıyorum.

onurkaplan link göndereceğim şimdi hocam.

Erhanyavuz91 bu tam olarak öyle bir konu değil işte. Olaya mantıklı olarak yaklaşman lazım. Sigara sağlığına çok büyük zarar veriyor, kül tablası gibi gezmene neden oluyor ve sana sapsarı dişlerle harika sağlık sorunları hediye ediyor.

Oysa elektronik sigara hissiyat olarak normal sigaraya yakın olmasına karşın içeriğinde sadece 3 veya 4 bileşen yer alıyor. En önemlisi yanma olayı değil, buharlaşma olayı gerçekleşiyor. Bu nedenle duman değil buhar tüketiyorsun. Bir haftada tad ve koku alma duyun yerine geliyor ve bir daha sigarayı içmeyi bırak sigara içenin yanında bile durmak istemiyorsun.

Biz de zaten sigara içmeyen birine gidip başlasın demiyoruz ama mantık ilkeleri de ortada. Elektronik sigaranın avantajları sigarayı 100'e bölerken "Emmmmeeean ikisi de bağımlılık işte" diyerek hem sağlığıma hem de keseme neden zarar vereyim? Bağımlılıktan kurtulamıyorsam neden onu daha zararsız bir şeyle değiştirmeyeyim ki?

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir. Bir de hiçbir şeyi çalamayacak olanlar vardır.

buharci buharci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek web ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
nbase ve mix aromlar en iyi fiyat garantisi ile https://www.hugbuhar.com/
yardımcı olabiliriz.

https://www.hugbuhar.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al