Satın Almak İçin Konuya Yorum Yazın veya Özel Mesaj Gönderin Lütfen.
Not: *** veya WMAracı sitelerine üye değilseniz buraya tıklayarak iletişime geçerek temayı satın alabilirsiniz.

Mutlu Müşteriler
Yaptığımız işler sadece aşağıda ki müşteri yorumları kadar değildir. Aldığı hizmetten memnun kalıpta forumda aktif olmayan onlarca müşterimiz vardır.

WebdeSiz adlı üyeden alıntı

Arkadaşla çalıştık, işin üstüne düşüyor. Kendisine teşekkür ediyoruz.

Kuvan adlı üyeden alıntı

Arkadaşımla çalıştık. Yaptığı işin gerçekten hakkını veriyor, acil yardıma ihtiyaç duyduğumda hemen yetişti kaç saatlerdir skype 'tan konuşuyoruz ve sonunda dediğim tüm her şeyi, ayarlamaları sonuna kadar halletti. Bu kadar uzun yazmamın amacı, böyle işini iyi yapan insanları bulmak zor, ve kazanmasını daha çok istiyorum. Arkadaşımıza sonuna kadar güvenip, sitenizi emanet edebilirsiniz. Referans oluyorum.

ehinos66 adlı üyeden alıntı

Arkadaşla çalıştım her soruma bıkmadan usanmadan cevap verdi.İşinin ehli aldığı paranın hakkını veriyor.

yazitör adlı üyeden alıntı

1 adet alım siparişi verilmiştir. ilgili bir kardeşimiz tavsiye ederim kesinlikle.
İşin peşini bırakmayan azimli ve kararlı bir arkadaş. Şimdiden teşekkürler.

gececiaras adlı üyeden alıntı

Tema Alımı Yapıldı, Arkadaşa İlgisinden Dolayı Teşekkür Ediyorum.

Etki adlı üyeden alıntı

Bu zamanlarda az kalan cinsten arkadaş hem işinin hemde sözünün eri gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Tüm isteklerimi ve sorunlarımı çok hızlıca çözdü.

Ticaret PuanımaBuraya Tıklayarak Göz Atabilirsiniz.
Web Sitemize Buraya Tıklayarak Gidebilirsiniz.