Anlamadığım yazılım diyorsunuz,
Panel diyorsunuz,
O bu şu diyorsunuz da siz tam olarak ne yapacaksiniz? Sadece ücretli eleman çalıştırir gibi eksiklikleri brief mi vereceksiniz? Bu projeyi başlatan kişinin gerçekten vasıflı sözü geçen güvenilir ve yazılım konusunda başarılı olursa ancak katılırdım. Sonuçta adam yazılımcı olurdu bende katkıda bulunur ipini tutar izinden gider ve yardim ederdim ama siz dayanışma veren insanlardan daha az işe kendinizi atiyor gibisiniz. Bu işin %60'i yazilim %20si reklam %10 u da sans diyebilirim yazilimsiz neyin reklami? Lider kim projeyi baslatan kim ana köprü gorevi gören kisi kim ise onun düzgün olmasi gerekiyor. Temayi yapacak arkadas onu yapacak arkadas falan filan dayanisma milliyetçilik ile maalesef ama çok itici geliyor artık. Bu güne kadar Türk projemiz olsun diye kac kisiye yardim ettim kac kisinin ameleligini yaptım... Hepsi boş çıktı. Üzgünüm desteklemiyorum saygılar

-Alan adi hosting isleri sizden (gider 50tl) bu Komik işte...

-Yazilimci destekci yardimsever muhtesem polyanna efendim (izin emek gideri 2500tl?)

Ben yazılımcı olsam kendj liderligimde surdururum ne diye yardim edeyim ki? Sonuçta is yazilimda dönüyor biraz da sermaye eklerim tutarsa tutar bu kadar yani. Başkasına ipimi veremezdim ben.

Tutar ama sizinle tutmaz