meraboy adlı üyeden alıntı

Adsense almakta hiçbir zorluk yok zaten. 10 lira ver domaine Adsense al :)
Bir ara Adsense hesabı ticaretine girmeyi düşündüm de pek vaktim yok. Her gün bir sürü hesap en az 80 90 liraya gidiyor. Bu kar marjı başka nerede var

Tebrikler bu arada

Hocam domain genelde genelde 30tl hadi sizin gibi 10tl ye bulabildik en az 20tl de host parası sonra temalar ortalama 200tl hadi bunuda 100tl ye buldun diyelim ee makaleler ne olacak konu sahibi 85 makaleden bahsetmiş her biri 300 kelime olsa taban fiyattan yazılmış olsa bile 255tl yapar hadi sen 30makale yayımlamış ol hadi 300 kelime yerine 200 kelime koymuş ol taban fiyattan 60tl yapar. Birde logo backlink veya tanıtım yazısı masrafın olacak olmaz ya hadi bunlarada 50tl verdin diyelim toplamda 240tl yaptı ve sen bunu 70tl ye sattın nerede kaldı kâr? hadi makaleleri kendin yazmış ol yine 110tl zarardasın buda en iyi hesapla. Lütfen kimseyi kandırmayın bu iş baya meşakatlidir.

oyuncuyuz001 adlı üyeden alıntı

Hayırlı olsun :) Ek not eklemek isterim bunun sebebinin alan adının eskiliğinden kaynaklanmaktadır 1yıl az bi süreç değil Tebrikler :)

Evet 85 makale ve 1 yıl süreden bahsediyoruz. Tabiki google sana adsense verecek.