nettebilgi aslında her dönem döviz kazanmak en iyi iş ama o kadar kolay mı derseniz değildir tabiki. En basit örnekle sağlık sektörü ile alakalı Almanca içerikli bir websiteniz var ve tıklama başına 1-2 (rakamlar tahmini) euro civari alıyorsunuz. Ayda 500 veya 200 euro kazansan 1000-2000 lira yapıyor şuanda. Bazen forumda geziyorum herkes dert yakınıyor adsense tr de 0.01 kuruş veriyor vah öyle vah böyle. Eğer kazancı beğenmiyorsan Türkçe içerikli site kurma kardeşim burda 100 kelime başına 1 liraya makale yazdıracağına Almanca bilen birine 100 Kelime başına 5 lira ver siteni kaliteli içerikler ile doldur kazan. Türkçe içerikli site kurup 100 Kelime başına 1 liradan 1000 tane makale dolduracağına Atıyorum 100 kelime basına 5 liradan 200 tane makale doldur az olsun öz olsun kaliteli içeriğin olsun yeterki. Ondan sonra elbet kazanırsın. Şahsi olarak ben böyle düşünüyorum. Daha önce ne adsense aldım ne kendime adsenseden para kazanmak için site kurdum. Bunların hiçbirini yapmadım bir tecrübem yok ancak mantıklı düşünüp mantıklı hareket ederek güzel sonuçlara varılabilir.