merhabalar.

instagram api kullanmak için githubdan örnek çalışmalara baktım. bir adet seçtim. bilgisayara composerimi kurdum. kodları composer ile indirdim çalışmaları tamamladım lakin şimdi hostingime dosyaları attığımda hostingde composer ortamı olmadığı için sanırım kodlarımı çalıştıramıyorum.

şu şekilde hata alıyorum
Warning: require(./myclabs/deep-copy/src/DeepCopy/deep_copy.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/lruyelik/public_html/bulutlarincocuklari.com/scraperrx/vendor/composer/autoload_real.php on line 67

Warning: require(./myclabs/deep-copy/src/DeepCopy/deep_copy.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/lruyelik/public_html/bulutlarincocuklari.com/scraperrx/vendor/composer/autoload_real.php on line 67

Fatal error: require(): Failed opening required './myclabs/deep-copy/src/DeepCopy/deep_copy.php' (include_path='.:/opt/alt/php56/usr/share/pear:/opt/alt/php56/usr/share/php') in /home/lruyelik/public_html/bulutlarincocuklari.com/scraperrx/vendor/composer/autoload_real.php on line 67

acaba bu işin raconu nedir? nasıl yapılır? yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

kullandığım örnek:
https://github.com/postaddictme/instagram-php-scraper