parababasi adlı üyeden alıntı

köle pazarında sat :)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Urducayı geçin ingilizce ile ilgili site açabilirsiniz. Verilere göre 2018de Pakistan eğitimde Türkiyenin üstünde daha iyi bir konumda yani ne mezunu arkadaşınız? :) neler yapabilir yani

ProSeller adlı üyeden alıntı

Mükemmel durumdayız.

Decimas adlı üyeden alıntı

Pakistanlıların ingilizcesi temiz değil, konuşurken bile uk ingilizcesine fransız kalıyorlar, e haliyle bende onlara. Bu durumda dili ne kadar temiz ona bakmak lazım, yoksa Türkiye'de pek şansı yok, Türkçesi varsa en azından vasıfsız eleman olarak değerlendirebilirsin. Yurt dışında belki arap ülkelerinde şansını deneyebilir, zaten araplar da batı dillerini peltek peltek konuşuyor.

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Hocam inanmayan falan olur simdi kaynakta atayım. 2017 sonu 2018 başının verileri.

Durum bu. Arabistan falanda bizden önde. Neyse ki Nijeryadan öndeyiz :)

TeknoLots adlı üyeden alıntı

Pakistan dinleri, gezi rehberi, önemli yerleri, yemekleri, müzikleri gibi ülke portalı açın. Turistlik bir site iyi getiri sağlar.

HuseyinAKKUS adlı üyeden alıntı

Arkafasin kazanirda sen nasil kazancan bilemem.

Siz olayı çok yanlış anlamışsınız , gerçek hayatta ne yapabilir demedim, pakistanlıda demedim. İnternet üzerinden birlikte nasıl para kazanabiliriz diye sormak istedim, makale yazımı video çekimi tarzı köle olarak sat diyen arkadaşında ırkcılığından dolayı gerekli uyarıyı almasını talep ediyorum Psycho